Teraz jest Śr paź 16, 2019 12:59 am

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Następna strona
 Filmik 
Autor Wiadomość

Post Filmik
W przypływie inwencji i wolnego czasu machnełem filmik Razz
Jest to mój pierwszy w ogóle zrobiony film więc proszę o wyrozmumiałośc, sry za jakośc obrazu ale trzeba było ciąc żebym w ogóle dał go rade gdzieś wrzucic..
Oglądac i oceniac :p
http://www.youtube.com/watch?v=Dq_oU8YsF_I

Pt mar 23, 2007 7:53 pm

Post Re: Filmik
fajne efekty ze zwolnieniami, aczkolwiek takie filmiki przedstawia sie raczej w TPP.
jezeli byloby cos takiego w TPP + zwolnione miejsca z naglego oddalenia kamery na ujecie z boku to miazga.
a tak sredniawy wyszedl.

Nie piszcie mi PM, nie zagladam tu.
z porzadnego forum zrobila sie moda na sukces, z mataha na czele.
i ten kto kasuje mi posty tez powinien moda stracic, tym bardziej ze niczym nie lamia regulaminu.

Pt mar 23, 2007 8:04 pm

Hmm...
Muzyka niezbyt zgrywa sie z tym, co dzieje sie na ekranie.
Niezłe ujęcia kamery, ale walki niezbyt widowiskowe, grasz przeważnie z nubami.

Szczerze mówiąc niezbyt mi sie podoba Wink

Pt mar 23, 2007 8:33 pm

jak napisal hit - muza i to ze grasz z samymi nubami ktorych latwo uwalic

2/10 tak na zachete

Pt mar 23, 2007 9:17 pm

Skilla tutaj raczej nie pokazałeś, ale ja szczerze mam już dość oglądania tych maszyn. (maszyn wcale nei równa się graczy grajacych z jaka kolwiek kreatywnoscia Razz)
Za to pokazałeś kilka fajnych ujęć. Np. podobały mi się ujęcia w czasie walki na tej mapie z duel roomu Razz nooo...wiesz której, z niej dawals screena.

Pt mar 23, 2007 9:20 pm

Mi się nie podobają te spowolnienia bo mi się przycinają (chyba że to ma tak wyglądać), muzyka tez za bardzo nie zgrywa się z akcją no i ci przeciwnicy wyglądają tak jakby byli noobkami xD

PS. kolega chce zrobić też filmik ale nie wie jaki i o czym a ja podsunąłem mu pomysł aby zrobić coś jak "Porachunki Mafii" i inne telenowele z GTA:SA ale nie wiem jak by to wyszło xD

Pt mar 23, 2007 9:23 pm

Nie byłbym sobą gdybym nie ocenił, tymbardziej, że to filmik z GunZ.

Pierwsze co się najbardziej rzuca w oczy to lagi. Miejscami w filmiku występują zacięcia. Sam mogę Ci poradzić, że jeśli taka rzecz występuje, należy wtedy nagrać wszystko z innego ujęcia - w tej grze to pomaga. Inaczej się mają zwolnienia. Kiedy spowolniłeś jakiś moment, ma się wrażenie, jakby scena składała się z kilku screenshotów. Gdybyś zwiększył ilość klatek na sekundę, wyglądało by to o wiele lepiej. No i jeszcze jeden hint. Spowolnienia robimy w momentach szczytowych, takich jak ładniejszy frag, bądź jakiś ładny avoid, a nie ss.

Ruchy kamery w większości są okropne. Nie staramy się biegać za postacią, taki rarytas możemy odstawić tylko wtedy, kiedy jej ruchy są dla nas przewidywalne (czyt. np. dashuje tylko do przodu). Najlepiej jest ustawić kamerę w jednym miejscu i co najwyżej obracać nią. Wtedy to nie musisz nerwowo biegać za nagrywanym obiektem, który i tak co sekundę będzie Ci znikał z kadru. Fakt, że trochę zabawy z nagranymi sekwencjami jest, ale dla samego ładnego efektu - warto.

Jak na filmik takiego typu, sceny walk trwają zdecydowanie za długo. W scenie na Battle Arena walka toczy się aż (właśnie tak - aż) 27 sekund, przy czym nic mu nie zrobiłeś! Za mała ilość fragów.

Muzyka według mnie kompletnie się nie zgrywa, ani też nie bardzo pasuje.

Ogółem mówiąc stworzyłeś filmik, w którym sobie beztrosko biegasz, powalczysz z jakimiś typami, którym zresztą i tak nic nie robisz i od czasu do czasu spowolnienie. Na koniec bb postaciami. End.

Pt mar 23, 2007 9:36 pm

Heh jak teraz oglądam to to widze Razz Wyszło beznadziejnie w 2 godziny zrobiłem na szybko w cholere replayów a potem wyszło co wyszło :p Cóż z kolegą robiliśmy następnym razem wiem na co zwrócic uwage i będzie lepiej.. Zaczynam zbierac repki ;p

Tetsujin ale z jednym się nie zgodzę lepiej wygląda kamera z bliska czy idąca, okalająca? ee biegnąca za postacią niż w jednym miejscu stojąca wtedy jakoś lepiej to wygląda.

Pt mar 23, 2007 10:20 pm

Andreiblin napisał(a):
Tetsujin ale z jednym się nie zgodzę lepiej wygląda kamera z bliska czy idąca, okalająca? ee biegnąca za postacią niż w jednym miejscu stojąca wtedy jakoś lepiej to wygląda.
W miejscu nie oznacza wcale, że musi być z bliska, ten rzut idący za postacią. Chodziło mi o 'położenie' kamery gdziekolwiek (np. obok jakiegoś budynku) i z tego miejsca nagrać z jakieś 5 sekund.

Jeśli robisz frag movie, to najlepsze położenie kamery jest właśnie te standardowe, chodzące za postacią. Chociaż nikt nie powiedział, że taki rzut ma być wałkowany przez cały film.

Pt mar 23, 2007 10:30 pm

mam 3 pytania:

-Ile juz grasz w GZ?
-Jak masz ustawionego Frapsa?
-Jakim programem robiles filmik?

So mar 24, 2007 11:20 am
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Następna strona