Teraz jest N gru 16, 2018 4:17 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Stary trailer 
Autor Wiadomość

Post Re: Stary trailer
e stare GunZ jakies fajniejsze... z checia bym sobie na takim pogral Smile

N mar 18, 2007 10:42 pm

@UP
Pierdolenie kotka za pomoca mlotka...

@TOPIC
Ehh.. To by byl dopiero GunZ. Liczyl by sie AIM , a nie umiejetnosc uciekania...
moznaby w 2 strzalach ownic...
Co do tych "za zoltych strzalow" to nie tak jak myslisz.
Servis poprostu musial zminiejszyc rodzielczosc przez co obraz sie zpixelowal i kolory sie popsuly.
Jak ktos chce to moge mu zapodac ten filmik do download'u..

N mar 18, 2007 10:52 pm

A tam głupoty...
Ja gram dlatego w gunza, gdyż w pewnym sensie czuję pewną swobodę. Wiem, że gdy tylko się postaram, gdy odpowiednio się wytrenuję, jestem w stanie odwalic taką akcję, że przeciwnikom szczena opadnie. Za to kocham gunz X_X Za to, że mogę staczać pojedynki w powietrzu, za to, że mogę latać po ścianach i strzelać z rakietnicy, i za to, że gdy stanę sobie czasem w czasie tdm'a na lampie, to potrafię się zapatrzeć na toczący się pojedynek gdzieś tam z przodu i nie zauważyć, że własnie z tyłu ktoś mnie zaszedł x_X Jakbym chciał grać w gry w których na 1 miejscu jest aim + team work (w gunzie też może istnieć pewnego rodzaju praca zespołowa i nei musi ona polegać wyłącznie na "kupą mości panowie") to sobie zainstaluje Cs'a o_o Ale ja za tą wolność (co prawda ograniczoną, no ale to i tak jest dużo lepsze) cenię Gunza. Gdyby nie to dawno odszedł bym od tej gry, bo istnieje kilka gier, przewyższających gunza bez bugów. I nie miałbym wtedy po co grać w coś takiego, bo zapewniam, że zwykły bieganie bokiem po ścianach i zawieszanie się mieczem nie wystarczyło by. I to nie tylko mi. Uważam, że gdyby nie te bugi (które ładniej nazwać stylami) to 80% z Was nie grało by teraz w Gunza tylko napawało się wyłącznie CS'em, Et, Battlefieldem itd. A Gunz jest dla mnie na swój sposób grą wybitną - Dzięki tym bugom, nie mam tu na myśli tych wszystkich rhhs'ow i innych uber technik...chodzi o kilka mozliwosci które w gunzie TERAZ są piękne (dla mnie do pelnego czerpania radości z gry wystarczy "latanie po scianach" i ss. Ewentualnie bf, hs i multi wall running (czy jak to szlo)....
kk...end.

Pn mar 19, 2007 12:20 am

dokladnie. gdyby nie te bugi to gunz bylby kolejna gra pokroju CSa w ktorej liczy sie tylko aim.
lecz z drugiej strony, niektore animacje w starym gunzie byly lepsze.

Nie piszcie mi PM, nie zagladam tu.
z porzadnego forum zrobila sie moda na sukces, z mataha na czele.
i ten kto kasuje mi posty tez powinien moda stracic, tym bardziej ze niczym nie lamia regulaminu.

Pn mar 19, 2007 12:31 am

@up
właśnie dlatego gram w gunza

Obrazek
áříëľ - 39 lvl [Luck]
[E]Ariel - low lvl [Envy]

Pn mar 19, 2007 12:56 am

Nie wypowiadajcię sie na temat CS'A jak nie macie zielonego pojęcia o co w tej grze chodzi Smile A wracając do tematu to zgadzam się gdyby nie było BUG'ów to nie skończył bym swojej kariery z Counter-Strike i nadal bym w niego grał. Jeżeli chcecie pograć w starego gunza wystarczy mieć Max Payne wyjdzie na to samo Neutral Poza tym kiedy pierwszy raz zobaczyłem gunza u głowaka na monitorze oceniłem tą gre jako "bardzo" dynamiczną kojarzyła mi sie z bieganiem po ścianach szybkimi strzałami w powietrzu i innymi podobnymi technikami, na tym filmiku tego nie widać więc prawdopodobnie taka gra znalazła by u mnie miejsce w koszu.

Pn mar 19, 2007 3:35 am

Piękne animacje... A najlepsze te obroty.. obraca się w powietrzu i uderza... teraz gunz można określić jako... (wybaczcie za sformułowanie) Action MU... Nie nudzi się szybko. (prawie wcale) ale jest (przyznajcie) lekko monotonne... brak inowacji... animacje też sztywne ale gra tak czy siak wciąga Razz Można by z gunz zrobić niezłą matrixo-podobną gierke.. np. questy z "treścią" (fabułą) albo zlikwidować możliwość tworzenia roomów i zrobić tak jak w MMO... miasta. W mieście zakaz broni, poza miastem można skakać tak jak normalnie w gunz, zabijając moby (np. te z questów) i graczy (bez żadnego PK tylko exp za zabicie gracza)

Wt mar 20, 2007 6:48 pm

ta tylko ja sobie niewyobrazam jak poza miastami bys sie od scian odbijal, jezeli jestes POZA MIASTEM.

Nie piszcie mi PM, nie zagladam tu.
z porzadnego forum zrobila sie moda na sukces, z mataha na czele.
i ten kto kasuje mi posty tez powinien moda stracic, tym bardziej ze niczym nie lamia regulaminu.

Wt mar 20, 2007 6:57 pm

To tylko taka moja sugestia Razz ale mogą być skały, ruiny, lochy, drzewa ( Laughing )

No tak.. był to sobie głupi pomysł ale ciekawy Razz

Wt mar 20, 2007 7:00 pm

Suuupeeer. Zapomniałeś tylko o jednym nieistotnym szczególe. Mianowicie o tym, że większość graczy ma lagi w roomie na 8 graczy. ;x

Śr mar 21, 2007 12:53 am
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona