Teraz jest Śr sie 15, 2018 3:00 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
 Topic powitaniowy 
Autor Wiadomość

Post Topic powitaniowy
Siemka...Jestem nowy na forum gunz.pl
Mój nick w Igunz to kiler_fbi_pl lvl.25 lub karol00112 lvl.30 jak kto woli ;P
Obecnie tj. w NA Gunz mam nick •Đř_Ďea†hPL• jak narazie 30lvl oraz klan Sentiment.

Mała zamiana - od teraz jest to topic powitaniowy.
Mat

•Đř_Ďea†hPL• [61] Clan:Envy[ClanMember]
Killer_FBI [40] Clan:-------

Wt mar 27, 2007 8:20 pm

Post Re: Topic powitaniowy
Zamieniłem ten wichajster w topic powitaniowy.

Cz mar 29, 2007 4:09 pm

Witam All, w grze nick jak sie zapewne domyslacie Jacky_PL =]
sporo ludzi mnie zna, chodz nie wszyscy mowia o mnie pozytywnie.
No i tyle =]

//sry za tamto, nie skapowalem ze wszystko ma byc tutaj >;<

Ach: THIS IS SPARTA
Ach: i uciekl

<F>zainstaluj gunza na nowo ^^
<z>heh a powiesz mi jak zrobic zeby nie odinstalowywac?

So mar 31, 2007 1:35 pm

mam 10 lat gram w NAgunza ouch ... mam w grze 8 lev troche gram e-style troche k-syle Razz no i witam wszystkich forumoficów Cool

Pn kwi 09, 2007 12:33 pm

Post [Powitanie]
Witam! Może dziwić, że to nie jest mój pierwszy post, ale wcześniej nie chciało mi się szukać takiego tematu. Very Happy Gram wszystkimi stylami: od D do V. Mr. Green Wciąż nie potrafię znaleźć ulubionego stylu i to dlatego. ^^

Obrazek

Cz kwi 12, 2007 5:46 pm

Elo nowy jestem nick w grze : nomb . Nie którzy znają mię z gry ( Qn:pralki Mr. Green Mr. Green ) no i tyle .

Ta ... wiem , że jestem żałosny moje posty są do niczego a w każdym zdaniu łamię regulamin ale ludzie Staram się

Wt maja 01, 2007 11:21 am

Witam. xD Bedzie sie z czego posmiac na forum. ;]

A chcesz moze frytkownice? Za trzy lodowki Ci sprzedam. xD

#Topic
Witam wszystkich nowych dzieki wam mamy walke taka jak free kille, wiec jestescie tu mile widziani. xD

Witam wszystkich pro, od ktorych dostaje w dupe na tdmach. xD Pozdro Piteer dolvluj do 24, zeby mi expa nie kosic. ;p

Wt maja 01, 2007 1:11 pm

On' : Nie wiem może gofrownice masz mocna jakaś ? Smile

topic : Ano widzę że ostatni społeczność polaków w gunzie sie ostro powiększa a jak w gunzie to i na forum . (offtopic:) Ale znowu czym więcej ludzi w gunzie tym więcej bezmyślnych sprayerów typu "o lol nie moge nikogo zabić "

Ta ... wiem , że jestem żałosny moje posty są do niczego a w każdym zdaniu łamię regulamin ale ludzie Staram się

Wt maja 01, 2007 2:22 pm

nomb napisał(a):
tym więcej bezmyślnych sprayerów typu "o lol nie moge nikogo zabić "

Nie no, wiecie co ludzie, już nie moge... tak się przyglądam gram, słucham i ciągle słysze sprayer noob.... był kiedys (nadal jest) na ten temat wątek i wychodze z założenia i to coraz bardziej dogłebnego że poprostu nie potraficie grać. Czyżby to była wina premium items?
Pojade troche historią ?(może się i myle, ale takie jest moje odczucie) na I gunzie od noobów wyzwywano sprayerów bo na wysokich pingach celując w "ściany" zdobywali skile, k-stylowcy wiadomo (jak to się ktoś pięknie wyraził na forum kiedyś) z odległosci paznokcia potrafią zabić i jak pokazał to sam Kraise, z czego reszta skorzystala na lagach da sie kogos zabic.
Teraz mamy motyw lagujących w miare ludzi i powtarzajaca sie tematyka sprayerów. Dobra mam głupie pytanie, czy ta broń został wymyslona dla osob ktore laguja i ładuja cały magazynek i nie moga nikogo zabic i przez to sa nazywani spayerami... a moze wlasnie przez to zabijaja i ot co dlatego sa tak nazywani, czy dla lagujacych moze k-stylowcw co smigaja z katana i shotgunem i wyladuja 2x magazynek i nie moga nikogo zabic bo sie tu okazuje, ze amunicja sie skonczyla i co kto laguje? no wiadomo... noob ze sprayem ktorego rozrzutnosc wymyslona przez tworcow ukazuje nieudolnosc czlowieka ktory chcialby sie machac mianem k-stylowca, ale jakis noob ze sprayem niecelujacym w niego, go zestrzelil.
Do czego daze. starzy wyjadacze wiedza na jakiej zasadzie dzialaja pingi w gunzie, ale mimo wszystko zdarzaja sie i im głupie docinki. Ale w szczegolnosci wkurza mnie gdy wyzywany jest ktos (bez wzgledu czy zaslozyl czy nie) od noobow tylko i dlatego ze lata ze sprayem. Wiecie co moze ja osobicie niegram wlasnie tą bronia, ale chodzi mi o zasade, ktora dotyczy poszanaowania gracza, jezeli ktos was łoji, a wy go wyzywacie od noobów, tylko dlatego ze sprayuje, to tak naprawde to Wy jestescie noobami i to wy nie potraficie grać. A dlaczego... ruszcie te wasze szare komórki, które potrafia napisac noob i nic wiecej!

Wt maja 01, 2007 11:43 pm

<brawo>
Nareszcie ktos , kto rozumie OCB w tych calych stylach , lagach i noobach.

Śr maja 02, 2007 1:23 am
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona