Teraz jest Cz paź 18, 2018 7:09 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
 Pożegnanie. 
Autor Wiadomość

Post Pożegnanie.
Chciałbym się z Wami pożegnać. Uważam, że powinienem to zrobic, bo czas jaki spędziłem w Gunzie, jak i z Wami na gg, czy na forum jest dość sporym odcinkiem mojego życia. Muszę odejść bo okoliczności zmuszają. Sam z chęcią grałbym dalej, rozmawiał z Wami na gg, czy udzielał się na forum. Lecz teraz nie spotkacie mnie już ani w grze, ani na forum, ani na gg, a Ci którzy mają mój numer telefonu już mnie pod nim nie zastaną. Po prostu muszę zniknąć, wbrew własnej woli …

Tutaj będą oddzielne podziękowania, dla każdego kto mi się przypomni i uznam, że jest warty, aby o nim wspomnieć. Może to i głupie, ale robie to po części dla siebie. To będzie takie małe podsumowanie ludzi których tu poznałem. Z góry przepraszam tych, o których zapomniałem.

Zaczne może od początku.

Na początku dziękuje człowiekowi o Nicku VegetaX za wprowadzenie mnie w świat gunza.

Następnie:
Anoreskji (Scratch) – za czasy spędzone w PolakPo†rafi – pierwszym porządnym klanem, w którym byłem. A także za to, że gra z nim była przyjemnością, a niektóre jego teksty mnie bawiły.
Bigosowi (Tamagotchi) – to samo co i u Scratch’a –za czasy w PolakuPo†rafiącym , gdyż przez pewien czas graliśmy tam razem. Miło się z Tobą grało przez te wszystkie czasy.

Senseiowi (gwiazda_pl) – Jeden z moich najlepszych znajomych z gunza. Z początku codziennie gadaliśmy na gg, rozśmieszałes mnie zawsze. I za naszego duela do 1-2 w nocy (już nie pamiętam). I za przyjęcie do Bushido. Za to że jestes po prostu zajebisty.

Enterowi – za bycie moim CL’em w Bushido – najlepszym klanie w jakim miałem okazje być.

Seymourowi – za prowadzenie tego forum i za to, że dawno, dawno temu kiedy to jeszcze ledwie raczkowałem w Gunzie zjechał mnie tak bardzo, ze postanowiłem cos zrobic ze swoją grą, aby nie dać się tak kończyć. Ogółem – zmotywował mnie do działania.

Pitowi – za wspólną grę. Za sporą ilość zabawnych tekstów i sytuacji(-kurwa! -juz idę). Ogółem – dobrze było z Tobą pograć.

Qn’iowi – za to że pamiętam go jeszcze jego Daniel’a125_PL (no… dokladnie nie pamiętam.).

Bboy’owi – za bycie moim CL’em w Sentiment, jednym z najlepszych klanow w jakim byłem (drugim pod względem „zajebastycznosci”).

Tifa – oprócz miłej gry, można było z nim normalnie pogadać. A w dodatku jest chyba jedyna osoba, która po czesci zmotywowałem do treningu (no może w nieodpowiedni sposób – ale przepraszam za tamto )

Ryzop – taki fajny Ryzio z niego był.

A teraz po prostu dla grupy osób, z którą lubiłem grać, bądź po prostu dało się z nimi normalnie pograć, bez niepotrzebnych nerwów (kolejność nie ma znaczenia, idę po kolei według zarejestrowanych osób na forum, pisze tylko te osoby, z którymi grałem wiecej niż kilka razy w zyciu):
Nerval, Jerry (jeszcze za czasow gdy byłem Gri’m, a także za to ze zaszczepił we mnie milość do rl’a), Raideros, Bezel, Ołpen (Wodzu), Sati, Amph, Blax (aa! A dla tego jeszcze dodatkowe podziękowania za bycie CL’em w Catastrophyx (chyba cos przekręciłem) i rozwiązanie sporej liczby zagadek w notpr0nie), Yuna i wiele wiele wiecej osob, których wymieniane było by zbyt dlugie i lekko pozbawione sensu.
Podziękowania dla osób dbających o to forum i o jego działanie (Asm, Sey, Distant, Mat)
A także dla osób, których posty było miło poczytać.
Dla wszystkich o których zapomnialem

No i podziękowania dla dwóch najważniejszych osób:

Aga – Już napisałem Ci na gg. Dużo nie musze mówić: za wspólną gre, rozmowy, konfy, sms’y, pocieszanie się wzajemne. Zapamiętam Cię na zawsze Aga =*…

Hell – Wspanialszej osoby nigdy nie poznałem i pewnie nigdy w świecie wirtualnym nie poznam. Zawsze, zawsze miałem w Tobie oparcie, mogłem Ci powiedzieć o wszystkim, mogłem Ci zaufać. Resztę napisałem Ci na gg.

No nic – trzymajcie się wszyscy. Niech Wam się gra w Gunz układa, niech forum się rozwija, i niech kłótni w grze będzie coraz mniej. Żegnajcie :* .

Aha - mam nadzieję, że zapamiętacie mnie jakoś dobrze...Wink

Pt cze 01, 2007 11:49 pm

Post Re: Pożegnanie.
Wzruszyłem się. Az sie łezka w oku kreci jak sie powspomina. Bedzie o jednego polaka mniej z tych, z ktorymi warto pograc. Nie wiadomo co powiedziec.. Braknie słów. :(

So cze 02, 2007 12:02 am

Ja nawet nie wiem co napisac..
Telefonu tez nie obiera..

So cze 02, 2007 12:19 am

Wzruszyłem się... (łatwo sie wzruszam)
Ale no, po pierwszej części posta wynika że GarFilD:
1.Mafia go szantażuje i musi spieprzać z Polski.
2.Przegrał dużo kasy i musi spłacić długi sprzedając kompa oraz mieszkanie.
3.Upozorowanie?
o lol, trzymaj sie tam!!

So cze 02, 2007 8:46 am

Po tym poście poczułem miękość w żołądku. BB Garfild, i hope i see you later.

So cze 02, 2007 9:36 am

…Brak mi słow... ...nie , znajde dwa..

...POZDRO NuP'ie!!!

NuP'SqUaD 4Eva!

So cze 02, 2007 12:58 pm

GarFilD napisał(a):
Tifa – oprócz miłej gry, można było z nim normalnie pogadać. A w dodatku jest chyba jedyna osoba, która po czesci zmotywowałem do treningu (no może w nieodpowiedni sposób – ale przepraszam za tamto )

No co Ty... to było zło konieczne. Gdyby nie Ty, nie byłbym teraz k-stylerem. Fajnie się z Tobą grało i gadało, pozdro, a do gunza jeszcze wrócisz... ^^

WoW:
Tatamuminka, Undead, (destro) warlock, lvl 70, server: Sangreal
Beatrix, Blood Elf, (holy/discipline) priest, lvl 70, server: Sangreal

So cze 02, 2007 2:02 pm

"Moja babcia ma lepszego aim'a bo z 50 metrów wali hetszoty ze szczoteczki do zębów"

Nara brachu Wink

N cze 03, 2007 12:10 am

X_x
Ja wracam ty odchodzisz... teraz żałuje że nie grałem przez ostatnie pół roku może miałbym teraz mniejszy ból... Confused Będe Cie stary zawsze dobrze wspominał bo mało znam tak pozytywnie popierLOLonych ludzi jak ty Wink Zawsze będe pamiętał te konfy ty, aga, hell i ja. Pozdro, powodzenia i mam nadzieje że kiedyś wrócisz ^^

:(kurwa mać:(

N cze 03, 2007 8:57 pm

Hej, pamiętaj, że Polak Potrafi...! Smile

* i was once a boy till i cut my penis off.

Obrazek

Śr cze 06, 2007 5:31 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona