Teraz jest Śr sty 16, 2019 1:27 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona
 Voyage Century Online 
Autor Wiadomość

Post Voyage Century Online
Jako że jestem wielkim miłośnikiem klimatów morskich, pirackich etc.. Moc lekkiej bryzy uderzającej w twarz i zapach prochu armatniego o poranku to to co kocham.. W końcu znalazłem jakiś ciekawy MMO o tym co kocham Smile

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Cytuj:
Voyage Century jest wydaną przez Internet Gaming Gate i przystosowaną do potrzeb zachodnich odbiorców wersją marynistycznego MMORPG, która pierwotnie ukazała się na rynku azjatyckim. W grze wcielamy się w rolę kapitana statku, który jako odważny odkrywca, sprytny kupiec albo tajemniczy pirat przemierza morza i oceany. Uniwersum Voyage Century wzorowane jest na historycznych realiach. Od końca piętnastego wieku, wraz z rozwojem przemysłu i handlu oraz postępach w budowie statków, europejskie i azjatyckie państwa uświadomiły sobie, jak ważna jest budowa silnej floty, która mogła posłużyć do eksploracji mórz i oceanów, a w konsekwencji doprowadzić do bogactwa i potęgi. W tym właśnie świecie rozgrywać będziemy nasze przygody. Gra opiera się na trzech rozbudowanych systemach: bitw morskich, handlu oraz eksploracji. Pierwszy pozwala na rozgrywanie wielkich potyczek (z wykorzystaniem m.in. strzelania z armat, zderzania się, przeprowadzania abordażu i walki bezpośredniej) między flotami państw, gildii i stronnictw politycznych. Biorą w nich udział setki statków. Drugi umożliwia handlowanie w czterdziestu kilku miastach ponad stu sześćdziesięcioma rodzajami towarów, których ceny zmieniają się w zależności od podaży i popytu. W trzecim natomiast czeka na nas ponad tysiąc tajemniczych odkryć, wśród których znajdują się między innymi egipskie piramidy i zaginiony pałac w Bejrucie. Naszą postać wyposażać możemy w różnego rodzaju broń i ubrania, a także zmieniać jej wygląd. Oczywiście ulepszeniom i zmianom podlega także nasz najwierniejszy „towarzysz” – statek. Jak na grę MMORPG przystało, Voyage Country oferuje ogromny wybór misji pobocznych, które otrzymujemy od postaci niezależnych. Ich ukończenie przynosi nam nagrodę w postaci gotówki lub skarbu, statku lub szkicu jego konstrukcji, a także przyczynia się do zwiększenia naszej reputacji.

Dla mnie to brzmi miodnie Razz

I filmiki :
http://pl.youtube.com/watch?v=AadBu_Godjk
http://pl.youtube.com/watch?v=8YFhyH96qQw

Officjal:
http://www.voyagecenturyonline.com/

N wrz 30, 2007 10:58 am

Post Re: Voyage Century Online
Całkiem niezła gierka. Jest ciekawą odskocznią od "siekanych" mmo.
Porzuciłem ją po 2 tygodniach, kiedy zdałem sobie sprawę, że mimo
oryginalnego świata i nietypowego gameplay'a w Voyage Century wszystko
opiera się na grindzie(czy też farmieniu, różnie to ludzie nazywają).
Ale jeśli jesteś fanem pirackich klimatów to z czystym sumieniem polecam Smile

N wrz 30, 2007 12:05 pm

Lol expisz statkiem.

N wrz 30, 2007 2:32 pm

Niet.. Masz chara normalnie.. Możesz miec statek, pływac nim handlowac i zdobywac expa za walki morskie.. Ale nie, nie "chodzisz" statkiem.. Razz

N wrz 30, 2007 4:52 pm

no graficznie ładnie sie prezentuje, ale mnie takie klimaty nie pociągają wiec nie zagram:P

Pn paź 01, 2007 3:09 pm

Graficznie na lądzie średnio.. Ale te wszystkie systemy.. Handlu, craftu, gatheru no i oczywyście walki wodne.. Choc skille ubogie mają wiele rang etc Gra cholernie wciąga i mi się podoba xP Posiedzie nad nią dłużej.. Tylko nie rozumiem systemu odkrywania i do czego jest ten adventurer ship jak odkrywac.. Ale gra fajowa Razz

EDIT: Gra w pełni wyczajona.. System odkryc jest zajebisty.. Robienie kolejnych odkryc cholernie wciąga, tak samo jak walki na morzu i ulepszanie statku jak i samej postaci..
Gierka godna polecenia ;p

Wt paź 02, 2007 5:15 pm

Ja mam Merchanta, statek rozbudowany na ten, co tutek wymaga, na pobojowisku znalazłem towary i kasę + misje od gościa z gildii kupców i mam 20k. Mam Falchiona, umiejętność łowienia ryb i ścinania drzew....ale Traderzy wymagaja skila Trading 2, a nie wiem jak go uzyskać, bo póki co, mogę mało towaru załadować, i mało wartego....gra nudzi mnie powoli, no chyba, że powiecie mi co robić dalej...

Pt paź 05, 2007 11:04 pm

Żeby ulepszyc albo dodawac podskille idziesz do Skill Tutora.. Wchodzisz w okienko ze skillami u niego i dajesz zakładke stunt tam zaznaczasz skilla.. Żeby dodac stunty trzeba miec stunt pointy, dostaje się je co 4 lvle skilla.. Ja mam adventure shipa zrobionego na abordaże i narazie 200k w kieszeni

Na jakim serwie grasz? :>

So paź 06, 2007 8:27 am

Hmm ciekawie sie ta gierka prezentuje... Jesli instalka nie zajmuje zbyt wiele to sciagne to sobie... Jutro pojutrze... (dzisiaj? Razz) Andreiblin podaj swoj server to pogram na nim jesli sciagne Smile

Hit napisał(a):
wiem ze spoko
bardziej spoko nie moze byc
i mi kurwa nei mow ze nie jest spoko
jest zajebiscie SPOKO

So paź 06, 2007 10:51 am

Ja gram na "Da Gama & James Cook" zapraszam wszystkich xP
BTW: Moje cacuszko http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... ebb6d2.png <3

So paź 06, 2007 10:54 am
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona