Teraz jest Pt lip 10, 2020 6:07 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Puzzle Pirates 
Autor Wiadomość

Post Puzzle Pirates
Tekst pochodzi z gry-online.pl:
Cytuj:
Yohoho! Puzzle Pirates to gra łącząca gatunek massively multi-player online roleplaying game z logiczną łamigłówką z zasadami zbliżonymi do kultowego Tetrisa, i przenosząca gracza w świat pirackich rozbojów. Co najważniejsze, grę można pobrać z Internetu i po krótkich formalnościach rozpocząć zabawę on-line. Po stworzeniu wizerunku pirata (w wersji męskiej lub żeńskiej), który będzie nas reprezentował w wirtualnym świecie zostajemy rzuceni na Wielkie Morza, pełne wrogich statków i niezbadanych wysp. Na zamieszkałych lądach, pełnych tawern, portów, banków itp. możemy znaleźć nie tylko pracę, przyjaciół (np. jeden gracz zatrudnia na swoim statku innego, początkującego gracza), ale i przeciwników. Same zaś starcia z innymi piratami, polegają na rywalizacji w rozbudowaną wersję Tetris. Poprzez odpowiednie układanie różnokolorowych, spadających klocków, walczymy z przeciwnikami w turniejach, dwuosobowych pojedynkach i wielkich bitwach. Smaku dodają pojedynki z potworami, odkrywanie nowych lądów i mórz, a także możliwość zakupu rynsztunku, handel i zdobywanie kosztowności. Gracze mogą wspólnie służyć pod jedną banderą, głosować o zmianę kapitana statku i oczywiście razem pływać, rabować, zdobywać nowe lądy, a nawet tworzyć osady.

Specyficzny klimat rozgrywki zapewnia przytulna, dwuwymiarowa i co ważne „rysunkowa” oprawa wizualna programu. Prócz graficznego interfejsu (w tym bardzo wygodnej mapy świata), gracze mają możliwość prowadzenia rozmów w trybie tekstowym, co tworzy z Puzzle Pirates wielką wirtualną kawiarnię do pogaduszek i wspólnych pojedynków intelektualnych. Co ciekawe, jesteśmy w świecie gry nieśmiertelni, a jedynymi dolegliwościami jakie mogą nas spotkać to utrata ręki, nogi lub oka, co oczywiście daje możliwość zaopatrzenia się w hak, drewnianą nogę i opaskę na oko - nie ma bowiem tego złego co by na dobre nie wyszło Wink. Gra należy do programów, w których brak ograniczeń celów i wytycznych prowadzących ku zwycięstwu. Rozgrywkę możemy prowadzić tak długo jak mamy na to ochotę. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i ogromnej grywalności, Puzzle Pirates to godny polecenia tytuł.

Spróbowałem i gra wciągnęła mnie jak diabli. Jest tam faktycznie wiele rodzajów tetrisa, ale i także inne minigry za które możemy dostać kasę.

Jeśli opis się wam spodobał i chcecie zagrać w tę grę, to kliknijcie tu:
http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?locale=en&from=r761494
Klikając na ten link oraz w "Play now", czekając aż gra się załaduje, stworzeniu pirata, zapisania go poprzez tworzenie konta otrzymujecie na początek 500 poe (tak się nazywa waluta w grze), a ja 1500 poe. Jeśli kupujecie dublony (są dość tanie, można je kupować za poe jak i za realną kasę). Ja otrzymuję 5000 poe, niestety tylko za 1 dublon jaki kupicie.

Pomyślnych wiatrów! Very Happy

Śr cze 20, 2007 8:36 pm

Post Re: Puzzle Pirates
Yo ho ho! grałem w to i... skończyłem jak jedna z rodziny przegrała mi 20k poe więc ba nie gram.
Gra dość fajna ale nie polecam grania na oceanach z dublonami bo za wybranie mebli do domku albo broni trzeba dublony, a domek... o.O miałem za 50k poe zaje-fajny-(ale przez bisty *cenzura*) skończyłem grać. Grałem na oceanie bodajże Cobalt best is robienie piwa !! >9

Śr cze 20, 2007 8:45 pm

Powiem tyle... gra dla przedszkolaków albo ludzi na poziomie przedszkola (takich jak mój bracik). wiem bo widziałem Razz

Cz cze 21, 2007 7:20 am

Jedno słowo wystarczy NUDAA!

Cz cze 21, 2007 11:51 am

Puzzle Pirates mówie NIE!

Cz cze 21, 2007 1:35 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]