Teraz jest Wt cze 25, 2019 12:42 am

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona
 [Req] RPG 
Autor Wiadomość

Post [Req] RPG
Witam. Szukam fajnego cRPGa/MMORPGa. Chcialbym cos z jakąkolwiek grafiką, dlatego myslalem o baldurs gate ale tam grafika jest tak brzydka ze dla mnei przesada ;d gralem jakis czas w Lionheart gdzie grafika jest nieco lepsza i szczerze mowiac byla to gra idealna. Niestety przeszedlem juz ja na 20 sposbow i sie znudzila.
dlatego szukam gry:
-za mniej niz 30zł/za darmoche z neta
-ale zeby client byl mniejszy niz 400mb
-grafa nie musi byc super, moze nawet byc 2d, ale zeby wygladala przyzwoicie, moze byc na mniej wiecej takim poziomie:
http://img405.imageshack.us/img405/7458/av6626bs6.jpg
albo lepsza, o gorszej niz ten screen nie ma mowy Razz
-zeby byly w miare rozbudowane klasy (nie np. knight i magician) albo najlepiej wolna droga rozwoju, ze nie ma sie klasy i mozna ladowac w skille jakie sie chce
-muza mnie nie obchodzi =O
-z fajna fabula, najlepiej sredniowiecze/fantasy/cos z mangi, bylie nie swiat w stylu Fallout, moze byc unowoczesniony max. do stopnia Cabala, Final Fantasy... ; p najlepiej cos w klimatach inkwizycji, satanistow, sredniowiecza, mistyki (bron boze japonia, rzygam juz tym krajem).
-jesli chodzi o mmorpga to wystarczy zeby byl ladnie rozbudowany i zeby byly oryginalne klasy, brak rutyny =p

sorry za upierdliwosc ale mam do Was zaufanie i ufam ze dobrze mi doradzicie : P

z gory thx

So paź 13, 2007 3:20 pm

Post Re: [Req] RPG
Może Metin2? Moim zdaniem całkiem przyzwoity mmorpg. W dodatku po Polsku Rolling Eyes
Metin2.pl

So paź 13, 2007 5:18 pm

crpg - gothic 1,2, 2nk mmorpg - ran online

So paź 13, 2007 5:23 pm

Luminary / LII na prywatnych serwerach.

So paź 13, 2007 5:55 pm

Poleciłbym Fallout'a i Arcanum'a ale widzę, że grafika ma dla ciebie duże znaczenie.
A tak poza tym:
-Gothic 1 i 2.
-BG2 i IWD2 są całkiem ładne(chociaż oba na infinity), ale pewnie nie wystarczająco Razz
-Neverwinter 1 i 2? Ale to zbyt drogie.
-Temple of Elemental Evil, bardzo ciekawa gierka na systemie d&d.
Graficznie moim zdaniem ładna, ładniejsza od Lionheart'a.
Polecam najpierw ściągnąć patche z forum Circle of Eight: www.co8.org

Szkoda, że jeśli chodzi o RPG, to grafika prawie nigdy nie idzie w parze z jakością fabuły.

So paź 13, 2007 7:24 pm

Może Ultima Online? Grafiką nie powala, ale ma wolną drogę rozwoju (nie tylko walka, ale również rzemieślnictwo [w tym kowalstwo, krawiectwo, górnictwo, etc.]), ciekawą fabułę, Questy, PvP, Bossów, Dungeony. Można grać na Shardach prywatnych, albo oficjalnych. Gra od 10 lat jest niezmiennie popularna.

I didn't buy the fucking internet for clothed women. Tits or GTFO. kthxbye
BALLS: They aren't going to suck themselves, lady

RAW RAW FIGHT THE POWAH!!

So paź 13, 2007 7:47 pm

Ogólnie nie przepadam za cRPG, ale kiedyś grałem w coś takiego jak Evil Islands, bardzo fajny klimacik, po polsku, a na allegro dostaniesz to za cenę jednego siarkofruta.

N paź 14, 2007 9:44 am

Kk, sproboje sciagnac ta Ultime, wyglada w miare zachecajaco. Evil Islands wg mnie troche takie za bardzo mhroooczne, te nietoperze itp ale jak gdzies znajde zastanowie sie nad kupnem... : ]
A tak poza tym:
Gothic sux (sry) ale nie podoba mi sie klimat i grafika ( za dobra : O) oraz sterowanie.
baldurs, icewind i inne masony tak samo, za bardzo tradycyjne, wole cos z watkami europy, templariuszy i egzorcyzmow o.o
neverwinter? zbyt drogie xD
temple - nie za bardzo lubie kierowac paroma postaciami, ale w sumie to mi sie podoba, moze sproboje : D
luminary/ lii - to chyba jakis zart byl?
metin? dalek wschod - pfff....
ran online - za duzo wazy client :F

jakby ktos znalazl/znal cos o I wojnie swiatowej albo o sredniowiecznej europie/wyprawach krzyzowych bylbym w niebo wziety Very Happy:D:D

N paź 14, 2007 11:13 am

rpg w 1 wojnie swiatowej? ;o jest takie cos?

N paź 14, 2007 11:37 am

Hit napisał(a):
Witam. Szukam fajnego cRPGa/MMORPGa. Chcialbym cos z jakąkolwiek grafiką, dlatego myslalem o baldurs gate ale tam grafika jest tak brzydka ze dla mnei przesada ;d

Grzeszysz chłopcze. Przy tak wspaniałej grze jak Baldur's Gate (Fabuła, klimat, rozgrywka) grafika nie odgrywa dużej roli. Gry oparte o Forgotten Realms zawsze będą u mnie stać na pierwszym miejscu. Dlatego też polecam Neverwinter Nights 2, byś na grafikę nie marudził.

N paź 14, 2007 12:24 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona