Teraz jest Wt paź 23, 2018 12:45 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Perfect World 
Autor Wiadomość

Post Perfect World
Czerpiący garściami z L2 i WoWa F2P MMORPG w tym tygodniu, wchodzi w OB, już dawniej był online ale z krzaczkami teraz przetłumaczony na angielski trafia na serwer Oracle hostowany przez malezyjski cubizone.
W grze mamy 6 klas po 2 na każdą rasę.

Cytuj:
LUDZIE
Wu Xia
Specjalizacja: Ataki z broni białej
Broń do wyboru: Miecz, Długi miecz, Topór, Nóż, Sztuki Walki
Wuxia są wojownikami walczącymi w zwarciu, potrafią grać z bronią lub bez. Są lotni, zwinni i szybcy w ataku oraz w unikaniu ciosów.
Wuxia jako swordman stara się znaleźć punkt balansu w byciu kawalerem, jak i nauce nowych sztuk walki przez ciągłą praktykę i trening.
Są bardzo zbalansowani, jeśli chodzi o atak jak i obronę przed przeciwnikiem, dodatkowo mogą używać różnych rodzajów broni, mocarne ataki fizyczne, męstwo i sztuki walk, tworzą śmiertelną kombinację siły i szybkości.

Fa Shih
Specjalizacja: Ataki magiczne
Broń: Ataki elementarne

Fashis mają wysoki temperament, lecz z drugiej strony mają miękkie serce, Mogą panować nad elementami wody, ognia oraz ziemi.
Aby maksymalizować siłę elementów natury, Fashis musi oddać się w stan głębokiej medytacji podczas rzucania czarów. Podczas tego stanu obrona Fashisha jest bardzo obniżona, mogą zadawać wielkie ilości obrażeń. Atak dla Fashi jest najlepszą obroną!
Także Fashi może absorbować umiejętności oraz rozwijać swoje własne skile podczas awansowania.

ELFY
Yu Mang
Specjalizacja: Ataki daleko dystansowe
Broń do wyboru: Bronie dystansowe

YuMangi są potocznie uważane za hybryde człowieka z Bogiem, ich więzy krwi można poznać po niesamowitym pięknie i elegancji.
Ich rasa jest obdarzona skrzydłami
Yumangi są strażnikami rasy skrzydeł. Używają głównie drewnianego ekwipunku takiego jak łuki, strzały i inne daleko dystansowe bronie by zasypać przeciwnika gradem strzał.

Yu Ling
Specjalizacja: Wspieranie
Broń do wyboru: Bronie duchowe

Yulingi są członkami tej samej eleganckiej rasy co Yumangi. Potrafią leczyć, rzucać klątwy oraz panować nad elementami elektryczności i wiatru. Potrafią nawet wskrzeszać poległych w walce towarzyszy.
Są dobrym wsparciem dla walczących w zwarciu, z powodu daleko dystansowych duchowych ataków.

BESTIE
Yao Shou
Specjalizacja: Ataki bronią białą oraz transformacja
Broń do wyboru: Topór i Młot

Yaoshou zwierzęta niegdyś szanujące ziemię, które otworzyły się przed złem w wyniku, czego nabrały ludzkich kształtów.
Yaoshou są silnymi istotami, które często walczą na pierwszej lini frontu. Polega głównie na swojej niezmiernej sile.
Yaoshou może wywołać swoją wewnętrzną bestie, poprzez obudzenie zwierzęcia, które trzyma w sobie, co zmienia jego kształt oraz siłę.

Yao Jing
Specjalizacja: Przyzywanie
Broń do wyboru: Magiczne przedmioty

Yaojing dzieli zło, które posiadł Yaoshou, lecz zamiast być jak bestia, Yaojingi są atrakcyjnymi i uroczymi stworzeniami.
Przyzwyczajenia Yaojingów są bardzo podobne do zachowań węży, gdyż są bardzo znane z używania trucizn.
Yaoling potrafi oswajać zwierzęta, które później walczą u ich boku. Każde zwierzę oswojone czy przyzwane posiada swoje własne atrybuty i umiejętności, które Yaoling może skutecznie użyć na polu walki.
Yaoling może obudzić ukrytego wewnątrz siebie lisa, dzięki czemu posiada silniejszy atak i obronę, czyli atrybuty, które zanikają w ludzkiej formie.

Gra jest cholernie rozbudowana.. Masa questów, duża różnorodnośc, gra nie sprowadza się do koxania, siege, guild warry, walki o terytorium etc Razz
Świat jest piękny, możemy go eksplorowac na lądzie, wodzie i w powietrzu.. Latamy w przypadku elfów na skrzydłach u innych klas mamy zwierzaczki albo jak Human Warrior lata na ogromnym mieczu Very Happy
Troszkim scrinów:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Filmiki:
http://pl.youtube.com/watch?v=K1pnJ_x-ofM (średniawy trailer Razz )
http://pl.youtube.com/watch?v=hrMvYtxFH4w (fajny filmik z territory wara)

Gra wydaję się byc genialną alternatywą L2 (które kiedyś nałogowo ciełem), wydaję mi się że zostanę przy tym na dłużej.. Cóż czekam na OB clienta już ściągam Razz
A i officjal: http://www.perfectworld.com.my/
Jest jeszcze wersja filipińska, koreańska i chińska ale krzaczki..
Badzo fajna polska strona z informacjami: http://tadas.webd.pl/news.php

Ostatnio edytowano Wt paź 16, 2007 10:29 pm przez Andreiblin, łącznie edytowano 2 razy

Wt paź 16, 2007 10:16 pm

Post Re: Perfect World
ah... fajnie wyglada gra, z checia bym sciagnal ale...

Size : 2.21 GB
Neutral

zycze powodzenia
edit:
nie mam kasy na to zeby mi net po nocach dzialal, poza tym jak znam zycie to pewnie beda errory na 99% wiec ja dziekuje. Very Happy bede se musial obejsc smakiem

Ostatnio edytowano Wt paź 16, 2007 10:38 pm przez Hit, łącznie edytowano 1 raz

Wt paź 16, 2007 10:21 pm

No i? 1 Nocka i jest.. Gorszym netem 2,3 nocki.. Gdybym patrzył na wage grałbym w Tibie i Runescape rofl..
Poza tym jedziesz prograrem od torrentów.. Stopujesz i wznawiasz kiedy chcesz.. Torrent jest w dowloads na officjalu więc na raty jakoś idzie.. Mam już 4% xd

Ostatnio edytowano Wt paź 16, 2007 10:38 pm przez Andreiblin, łącznie edytowano 1 raz

Wt paź 16, 2007 10:26 pm

Jak nie będę miał co robić to ściągnę powoli, wygląda pięknie...

Ale nie wiem, czy opłaca się, bo to niby klon L2 ^^

ale zobaczymy.

3dit:
Hit, a co, masz neostradę tp na godziny? =D!

Ach: THIS IS SPARTA
Ach: i uciekl

<F>zainstaluj gunza na nowo ^^
<z>heh a powiesz mi jak zrobic zeby nie odinstalowywac?

Ostatnio edytowano Śr paź 17, 2007 7:43 pm przez Jacky, łącznie edytowano 2 razy

Wt paź 16, 2007 10:37 pm

A może jakieś wymagania?

I didn't buy the fucking internet for clothed women. Tits or GTFO. kthxbye
BALLS: They aren't going to suck themselves, lady

RAW RAW FIGHT THE POWAH!!

Wt paź 16, 2007 11:38 pm

wymagania nie są wielkie jak na dzisiejsze czasy ( gralem w to ponad rok temu na chiń. serv)

Minimalne wymagania systemowe:
Procesor: Pentium 3 800 mhz
Pamięć: 256 RAM
Miejścna na twardym dysku: 2,5 GB
Karta graficzna: 64 MB

Zalecane wymagania systemowe:
Procesor: Pentium 4 1,8 mhz
Pamięć: 512 RAM
Miejsca na twardym dysku: 2,5 GB
Karta graficzna: 128 MB

Śr paź 17, 2007 9:48 am

Wymagania są OK. To pierwszy MMORPG, który zainteresował mnie od czasu RAN Online.

Śr paź 17, 2007 10:42 am

Nie chce mi sie sciagac 500 mb, a co dopiero ponad 2gb. Szkoda, a taka miodna gierka.

Pt paź 19, 2007 4:33 pm

A znana jest już konkretna data wystartowania OB?

So paź 20, 2007 12:10 pm

Miało byc wczoraj.. Na officjalnym forum GMowie tłumaczą się bugami do naprawienia.. Mają podac datę 24 października, pare osób mi mówiło że 25 już będzie OB ale nie wiem czy można wierzyc.. Razz Czas pokaże..
Clienta już prawie mam (90%)

So paź 20, 2007 12:37 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona