Teraz jest Wt sie 14, 2018 9:38 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Pomocy, ludzie, pomocy! 
Autor Wiadomość

Post Pomocy, ludzie, pomocy!
Już kiedyś napisałem podobny temat, ale przy mojej aktualnej desperacji nie zważam na to za bardzo...

A wiec tak: poszukuję rozrywki (Nie! Nie takiej!). Szukam jakiegoś dobrego, podkreślam, dobrego MMO. Nie zależy mi na "najnowszej monotonii z Korei", bo te okazują się identyczne z tysiącem innych gierek online, w których klikamy i ziewamy, opluwając monitor. Zależy mi na czymś, co przyciągnie mnie bez opamiętania do klawiatury i pozwoli mi się wygłodzić i wyschnąć przed nią. Grałem WoWa, ale po reinstalce nie mam humoru ściągać znowu tylu Gb... (Jakby mi cholernie zależało, to bym ściągnął) a kupować i płacić abonamentu również nie mam ochoty. (Przyjemność bez zobowiązań :P)
Niegdyś nawet Mu-online mi do szczęścia starczyło... Miesiące dobijałem z kumplem lvle, zbierałem zbroje, ale wszystko co dobre kiedyś sie kończy.

Na wstępie zaznaczę (Na wstępie? He?), że grałem w takie tytuły jak Mu, Lineage 2 (co za dużo, to nie zdrowo), WoW (Kłopotów było, ale wspomnienia... ahh), Perfect World (co baaardzo miło wspominam), GunZ, Rakion, WarRock, Enemy Territory, Ragnarok, 9Dragons, Hero Online, Kal Online i kilka pomniejszych produkcji, których nie warto wspominać, bo koxom i expieniu non-stop mówimy stanowczo NIE!

Mam nadzieję, że na tym forum znajdę wsparcie wśród nałogowych graczy, takich jak ja. Z góry dziękuję za uwagę. (Sam fakt, że przeczytaliście, o czymś świadczy)

Wasz Avduo.

Pn kwi 28, 2008 9:37 pm

Post Re: Pomocy, ludzie, pomocy!
Co powiesz na EVE Online?
Kosmiczny MMO, ale podobno okropnie wciąga...

http://www.eve-online.com/polska/

lvl 27 - Female - It's Joke… [hacked]

Obrazek

Wt kwi 29, 2008 10:03 am

Sciągnij Wow'a - Moim zdaniem najlepszy MMO lub Tibie Drugi best MMO, a jeżeli nie musi być MMO to graj w Guild Wars'a.

Wt kwi 29, 2008 2:54 pm

Zumer napisał(a):
Sciągnij Wow'a
Avduo napisał(a):
Na wstępie zaznaczę (Na wstępie? He?), że grałem w takie tytuły jak (...) WoW
...

Tet zagrywa się w Ran Online, zaś ja mam w planach obczajenie Dungeons and Dragons Online (gra mnie zainteresowała z tego powodu, że afaik max. level tam to... 10) oraz Star Wars Galaxies (choć to chyba płatne jest).

Wt kwi 29, 2008 3:09 pm

Joke napisał(a):
Co powiesz na EVE Online?
Kosmiczny MMO, ale podobno okropnie wciąga...

http://www.eve-online.com/polska/

O ile pamiętam, za toto trzeba dosyć dużo płacić, ale jest warte swego, zaprawdę!

Zumer napisał(a):
Sciągnij Wow'a - Moim zdaniem najlepszy MMO lub Tibie Drugi best MMO, a jeżeli nie musi być MMO to graj w Guild Wars'a.

...

No tak, chyba GW to jest CO/MMORPG, nie? O klasie tego cuda już mówi fakt, że maksymalny możliwy poziom postaci to... 20. I możesz go już mieć na początku, kłopocikiem tutaj są zdolności, inwentarz i punkty za PvP.

Wt kwi 29, 2008 3:27 pm

WoW nie zdążył mnie wciągnąć, a wszystko za sprawą rejestracji i reinstalacji (Chciałem zagrać na serwerze klimatycznym, a tak rejestracja trwa dłuuuugo). Może jeszcze kiedyś wrócę.

Dzięki wam za propozycję. Podsumowując: GW jakoś mnie nie przyciąga (nie wiem czemu...), EVE jest płatne, do Tibii czuję wstręt (zanim napiszecie re poste - grałem, niestety grałem...).

Ostatnio próbowałem się czuć w Knight Online, jak na razie nie ma się czego uczepić oprócz grafy, ale dopiero jestem w fazie "obwąchiwania gry".

A i jeszcze jedno: prywatne serwery wszelakich mmo (nawet tych, których wypisałem) są mile widziane... byle by były klimatyczne :P (Allseron znam na pamięć, a do RH potrzebuje WoW'a - więc tych nie wymieniać proszę :P)

Dziękuję i czekam na kolejne propozycje ;]

Wt kwi 29, 2008 4:51 pm

http://www.playrequiem.com
Requiem: Bloodymare. Gdzieś jest temat o tej grze.

Wt kwi 29, 2008 5:38 pm

Wnioskując z wypowiedzi graczy, filmów gameplay i trailera odnoszę wrażenie, iż gra przyciąga jedynie brutalnością i ciekawym systemem overhit'a. Niemniej jednak grafika wydaje sie być porządna, a kox urozmaicony.

Mówiąc po ludzku: wydaje się zajebiste :]

Chyba sprawdzę, bo co mam do stracenia :P Xaido, grasz w to cudo? Może zgadamy się kiedyś w grze, o ile nie okaże się czymś nudnym. Ale mam jedno pytanie. Na filmach i screenach same sceny walki, siekanki etc. Nie ma tam miast, handlu, klanów, różnorodności zbroi, petów?

EDIT.: Closed beta się skończyła... Można teraz grać w ogóle?

Wt kwi 29, 2008 6:04 pm

Avduo napisał(a):
Wnioskując z wypowiedzi graczy, filmów gameplay i trailera odnoszę wrażenie, iż gra przyciąga jedynie brutalnością i ciekawym systemem overhit'a. Niemniej jednak grafika wydaje sie być porządna, a kox urozmaicony.

Mówiąc po ludzku: wydaje się zajebiste :]

Chyba sprawdzę, bo co mam do stracenia :P Xaido, grasz w to cudo? Może zgadamy się kiedyś w grze, o ile nie okaże się czymś nudnym. Ale mam jedno pytanie. Na filmach i screenach same sceny walki, siekanki etc. Nie ma tam miast, handlu, klanów, różnorodności zbroi, petów?

EDIT.: Closed beta się skończyła... Można teraz grać w ogóle?

Jest wszystko z tego, co wymieniłeś, a nawet i więcej. Teraz trwa OB. A, i na arenach PvP nie spodziewaj się dużej liczby osób, mało kto gra na PvP, a szkoda. Zresztą, teraz nie ma sensu grać, trzeba poczekać, aż wyjdzie Live Service.

Wt kwi 29, 2008 6:50 pm

Cytuj:
Teraz trwa OB

Błąd, jeszcze nie wyszła OB(minęły niecałe dwa tygodnie od końca CB)
i nie podano daty kiedy się zacznie(można tylko zgadywać).

Gram na rosyjskim serwerze... ale bardziej po to, żeby zapoznać się ze
sterowaniem i mechaniką niż żeby "pograć".

Wt kwi 29, 2008 7:02 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona