Teraz jest Wt paź 23, 2018 12:45 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
 S4 League 
Autor Wiadomość
Site Admin

Post S4 League
Obrazek
http://pmang.sayclub.com/s4/

http://pl.youtube.com/watch?v=QhkEuZnf984

Na chwilę obecną ciężko mi zbyt wiele napisać na temat tej gierki, bo nie miałem okazji pograć zbyt długo, jednak muszę powiedzieć, że sposób prowadzenia postaci, animacja modeli, jak i fajerwerki graficzne, którymi jesteśmy bombardowani zaraz po wejściu do gry zrobiły na mnie spore wrażenie. Tytuł przedstawia podobny schemat rozgrywki co gra firmy Maiet, jednak wzbogacony on został o parę nowych rzeczy.

Po stworzeniu postaci program oferuje nam krótki tutorial zapoznający gracza z interfejsem gry oraz klawiszologią. Nasza postać może między innymi zrobić salto w bok, co przydaje się do unikania pocisków, skok na ścianę i odbicie się od niej parę razy, co pozwala na dotarcie do z pozoru trudno dostępnych miejsc, szybki chód, który jest rozwinięciem dasha znanego z GunZ oraz parę innych bajerów.

Załącznik:
S4_20080616_193451.jpg
S4_20080616_193451.jpg [ 142.01 KiB | Przeglądane 227 razy ]

W interfejsie u dołu ekranu widnieje pasek HP, którego napewno nie trzeba tłumaczyć, oraz SP odpowiadający za swego rodzaju manę/staminę. Niektóre umiejętności z których korzysta się podczas walki powodują stopniowy regres SP. Gdy zmaleje on do zera postać nie będzie w stanie wykonać salta czy biegu do momentu napełnienia się z powrotem odpowiedniej wartości. Kolejną ciekawostką jest możliwość wyboru ręki z której mamy oddawać strzały z broni. Przydatne dla osób, którym kończy się HP, zaczynają grać defensywnie i prowadzą ostrzał zza budynków. Mamy pewność, że kule nie wylądują w teksturze ściany tylko w ciele przeciwnika.

Niby nic specjalnego, ale pomysły tego rodzaju wprowadzają mały powiew świeżości oraz nieco taktyki w ten w kółko wałkowany schemat shooterów.

Załącznik:
S4_20080616_193233.jpg
S4_20080616_193233.jpg [ 145.84 KiB | Przeglądane 196 razy ]

Podczas korzystania z broni białej mamy możliwość zwykłego cięcia/uderzenia(w zależności od wybranej broni), wyprowadzenia drugiego ataku(który jest mocniejszą wersją tego pierwszego lecz posiada znaczne opóźnienie) lub ataku z wyskoku. Blokowania nie stwierdzono.

Załącznik:
S4_20080616_173643.jpg
S4_20080616_173643.jpg [ 158.62 KiB | Przeglądane 240 razy ]

W sklepie za kasę zdobytą w grze za zabitych wrogów można kupić bronie, których wybór niestety jest bardzo ograniczony, jak i nowe rodzaje włosów, twarzy, garderobę oraz skille(o których za chwilę). Pozostałych rzeczy jest dosyć duża ilość, więc w tej kwestii nie ma co narzekać. Choć niestety są to raczej ozdoby niż coś, co mogłoby się przydać na polu walki.

Postać do dyspozycji ma cztery sloty. Trzy do których możemy włożyć przedmioty zakupione w shopie, czwarty natomiast uzbraja się w nabyty skill.

To ostatnie aktywuje się danym klawiszem podczas walki, efekty będą się różnić w zależności od tego, co wybraliśmy. Możemy aktywować osłonę chroniącą nas od pocisków, uziemić na chwilę wroga co pozwoli na naładowanie go śrutem z dystansu lub przywdziać skrzydła dzięki czemu postać spadając z dużych wysokości zacznie szybować w locie. Wszystko to niemiłosiernie żre kolejne punkty SP.

Załącznik:
S4_20080616_194204.jpg
S4_20080616_194204.jpg [ 126.98 KiB | Przeglądane 205 razy ]

S4 League nastawiony jest na grę zespołową(jak głosi jeden ze sloganów), tak więc nie uświadczymy tutaj typowych deathmatchów. Zauważyłem jedynie dwa tryby rozgrywki:

TDM
Gracz po zalogowaniu się do pokoju wybiera drużynę z którą będzie walczył o zdobycie ustalonego limitu punktów. Do dyspozycji jest 1 mapa podstawowa oraz 4 niedostępne dla nowego gracza, które najprawdopodobniej odblokowuje się wraz ze wzrostem levela. Typowy TDM.

Touchdown
Gra na modłę amerykańskiego futbolu. Na środku mapy pojawia się piłka/robot, gracze z przeciwnych drużyn mają za zadanie przechwycić piłkę i umieścić ją w bramce rywala. Oczywiście w dopięciu tego celu pomaga nam broń palna. 2 mapy dostępne od samego początku, pozostałe 4 trzeba już samemu zapracować. Tryb żywcem zaczerpnięty z UT2k4 Bombrun.

To tyle odnośnie samej gry. W okolicach sierpnia tego roku tytuł ten zagości w europejskim serwisie http://en.alaplaya.eu/ . Mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za wymienioną witrynę zdołają podołać zadaniu i wypuszczą stabilną wersję tej miodnej gry.

Czyżby pojawił się konkurent dla GunZ?

Pn cze 16, 2008 9:44 pm

Post Re: S4 League
Łał.. Jest na co czekac

Ostatnio edytowano Wt cze 17, 2008 4:45 pm przez Andreiblin, łącznie edytowano 1 raz

Wt cze 17, 2008 8:55 am

O! taka gra jest fajna. Więcej takich.

I didn't buy the fucking internet for clothed women. Tits or GTFO. kthxbye
BALLS: They aren't going to suck themselves, lady

RAW RAW FIGHT THE POWAH!!

Wt cze 17, 2008 10:58 am

Imo zbyt cukierkowe

Wt cze 17, 2008 10:39 pm

A tam.. Treść nad formą, ta dynamika i wszystkie bajery, na jednym z filmików widziałem jak gościu stawał się niewidzialny by zajść kogoś od tyłu i wyprowadzić zabójcze combo dwuręczniakiem a na innym z kolei jakiś wymiatacz latał na linie z hakiem..
Ja niecierpliwie czekam..

Śr cze 18, 2008 12:02 am

SatI napisał(a):
Imo zbyt cukierkowe

Chyba do takiej gry to pasuję. Mi się nasuwa tylko jedno pytanie : Po jakim czasie zacznie mi się to nudzić? Przeważnie w takie gry gra się 1-2 tygodnie i wraca do starego Gunza.

Śr cze 18, 2008 8:52 am

Pitear napisał(a):
Przeważnie w takie gry gra się 1-2 tygodnie i wraca do starego Gunza.

LOL @ GUNZOFIL

A ja będę w to grał, jak będzie po angielsku, tralalalalalalalala.

Śr cze 18, 2008 10:03 am

Pitear napisał(a):
Przeważnie w takie gry gra się 1-2 tygodnie i wraca do starego Gunza.

To wracaj, jak wolisz lagi!

Śr cze 18, 2008 10:24 am

JUŻ JEST NA SERWISIE ALAPLAYA DOSTĘPNE S4LEAGUE W JĘZYKU ANG (sorki za capsa ale to z radości ^,^)

Shadd0wNinja 48 lv. Female
[EuroIdiot] 30 lv. xDD Male

13 lutego 2009 godzina 20:31 <--- Dokładna godzina w której K0NIK0 charem Shad0wNinja zrobił is XDDD

Cz sie 14, 2008 9:12 am

To wiemy od wczoraj. Bah, teraz nas dosięgnęła zemsta za ijji - wszelkiej maści amerykańce i wietnamce wpychają się na nasz europejski serwer!

Ok, póki będą w swoich własnych, niezlagowanych roomach, to ok.

Cz sie 14, 2008 11:34 am
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona