Teraz jest Pn maja 28, 2018 1:24 am

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
 Cabal 
Autor Wiadomość

Post Re: Cabal
Po obejrzeniu screenów mam ochotę w to pograć ale przy downloadzie pierdzielą coś ze gra jest tylko dla europejcow i niestety nie moge ściągnąć więc czy ktoś mógłby mi podać bezpośredni link do downloadu ?

Pt maja 16, 2008 1:24 pm

Auline napisał(a):
Po obejrzeniu screenów mam ochotę w to pograć ale przy downloadzie pierdzielą coś ze gra jest tylko dla europejcow i niestety nie moge ściągnąć więc czy ktoś mógłby mi podać bezpośredni link do downloadu ?

http://download.cabalonline.com/pds/cab ... loader.exe

Ach: THIS IS SPARTA
Ach: i uciekl

<F>zainstaluj gunza na nowo ^^
<z>heh a powiesz mi jak zrobic zeby nie odinstalowywac?

Pt maja 16, 2008 2:32 pm

A tak wogle to ktoś w to jeszcze gra ? :P Jak tak to podawać nicki i servery :P

Pt maja 16, 2008 3:44 pm

Gra jest zaje****** ale wkurza mnie 1 rzecz. nie ma rozbierznosci skillów każdy ma takie same skille znaczy nie ze każda klasa ale jak sie weźmie fb (Force Bladera) to jak będziesz miał np. 2 trans. (ranga skilla) to masz takie same skille ja bym chciał kiedyś takie mmo w którym ma sie np range skilla i masz w tym ze 50 skilli i wybierasz sobie z tego kilka i wtedy każdy miałby różne skille -.-. W Guild Warsie tak jest ;) ale trzeba kupić oryginał który jest drogi :cry: , ale w GW skille są strasznie brzydko zrobione :x tylko buffy (skille które nie atakują nikogo ale dodają coś tobie np. masz +50hp na 50 sekund) są ładne... I to jest problem każdego MMORPG :( .

Ja gram na Mercury
Mój nick to: Byakuya14

Pt maja 16, 2008 8:40 pm

Martini1402 napisał(a):
Gra jest zaje****** ale wkurza mnie 1 rzecz. nie ma rozbierznosci skillów każdy ma takie same skille znaczy nie ze każda klasa ale jak sie weźmie fb (Force Bladera) to jak będziesz miał np. 2 trans. (ranga skilla) to masz takie same skille ja bym chciał kiedyś takie mmo w którym ma sie np range skilla i masz w tym ze 50 skilli i wybierasz sobie z tego kilka i wtedy każdy miałby różne skille -.-. W Guild Warsie tak jest ;) ale trzeba kupić oryginał który jest drogi :cry: , ale w GW skille są strasznie brzydko zrobione :x tylko buffy (skille które nie atakują nikogo ale dodają coś tobie np. masz +50hp na 50 sekund) są ładne... I to jest problem każdego MMORPG :( .

Ja gram na Mercury
Mój nick to: Byakuya14

Chwileczkę, odróżnijmy buffy od skillów. W GW nie ma w ogóle skilli?

Ach: THIS IS SPARTA
Ach: i uciekl

<F>zainstaluj gunza na nowo ^^
<z>heh a powiesz mi jak zrobic zeby nie odinstalowywac?

Pt maja 16, 2008 10:36 pm

Są. To jest też unikalność GW: możesz zacząć z dowolnym lvlem (max 20), ale nie będziesz miał od razu wszystkich skilli, equipmentu itp. Skille zdobywa się w questach.

Pt maja 16, 2008 11:08 pm

Jacky. Przestań Ty doszukiwać się dziur w całym. Każdy rozumny człowiek po przeczytaniu tekstu (pomimo braku interpunkcji, no chyba, że emoty zastępują już przecinki) zobaczy "skille są bardzo brzydko zrobione" i "tylko buffy są ładne" domyśli się o co chodzi, a z pewnością sprosta zadaniu jakim jest rozłożenie tego zdania na dwa oddzielne.
Btw. Przeważnie buffy zaliczają się do skilli.

Nie ma różnicy czy by było pierdyliard umiejętności czy dziesięć. Każdy wybierze ta najsilniejsze czy też najskuteczniejsze, a wtedy i tak wszyscy będą używać tego samego. Dobrym rozwiązaniem jest akurat WoW, gdzie każdy ma trzy drzewka talentów i postacie się od siebie sporo różnią.

Tak, jestem zajebisty. Ci co zaprzeczą nie wiedzą co mówią.

So maja 17, 2008 3:49 pm

cabal-nu-lajf wita.
i głosi; graita ludzie grajta bo sie robi lipa :|
po Ehrgeiz
bylem w NoName padło
byłem w Immortals padło
bylem w GodsOfWar padło
narazie jestem w HentaiArmy - nie ma z kim expic na za niskie lvle -.-

gram ja, gra ten tam Auline i doktorek chyba jeshcze s kims tam. Wart bo troche nowosci wlazło... nowa mapa... nowy dung... nowy 'event' yyy... jak ktos jeszcze starsze czasy to nowy set... nowa epauletka... nowy bot (CabalRider) no nie taki nowy... nawet Veratrix z Desert ma nową sukienke!

pika pika

Pn lip 28, 2008 2:55 pm

Razzi i SoulCatchers wróciło. Nie czas na nas Tet? :]

Pn wrz 01, 2008 8:49 pm

Jeszcze Ci sie nie znudziło gwiazdor? Tyle nowych gier wychodzi non stop jedne gorsze, drugie lepsze. Ale przynajmniej jakaś świerzość z nich powiewa... a ten Cabal to... ciagłe skillenie. Transcender, transcender yea yea.

Wt wrz 02, 2008 12:27 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona