Teraz jest Pt maja 25, 2018 9:16 am

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
 Cabal 
Autor Wiadomość

Post Re: Cabal
EnterRulez napisał(a):
Jeszcze Ci sie nie znudziło gwiazdor? Tyle nowych gier wychodzi non stop jedne gorsze, drugie lepsze. Ale przynajmniej jakaś świerzość z nich powiewa... a ten Cabal to... ciagłe skillenie. Transcender, transcender yea yea.

Uwielbiam grę, w której po 2 dniach mam 5 lvl. Nadal nie wiem jak.

Wt wrz 02, 2008 2:39 pm

EnterRulez napisał(a):
Jeszcze Ci sie nie znudziło gwiazdor? Tyle nowych gier wychodzi non stop jedne gorsze, drugie lepsze. Ale przynajmniej jakaś świerzość z nich powiewa... a ten Cabal to... ciagłe skillenie. Transcender, transcender yea yea.

mam trans/trans i max skille co tu skilować i na co wydawać?
wybredny jestem trasznie co do gierek tego typu i podeszły mi gierki typu lineage 2, knight online, RAN ONLINE, silkroad, metin2. Tylko Cabal dał rade mnie wciagnąć. Bo jest sens grać - dobra gildia i wypady na party dungi. frozen tower b2f który pamietasz to pikuś przy forgoten tample b1f. Niedługo wprowadzą fgt b2f. Wbity 140lvl - nowa mapa - świeżość. Ciezkie zarabianie hajsu i coraz lepsze coraz rzeadsze itemki na sobie. wojny nacji 100 vs 100 warto chodzic bo dostaje wexp -> wexp wymieniam na honor -> im więcej honoru tym lepsza biżuteria -> lepsza biżuteria to duzy kop powera postaci. czegoż więcej chcieć od MMORPG? :P :D :D :D

ewentualne literówki sponsoruje warka jasne pełne ^^

Wt wrz 02, 2008 4:03 pm

gwiazda_pl napisał(a):
Razzi i SoulCatchers wróciło. Nie czas na nas Tet? :]

Ja z Tetem dominujemy RANa. Nie ma czasu na resztę.

Wt wrz 02, 2008 4:29 pm

gwiazda_pl napisał(a):
EnterRulez napisał(a):

mam trans/trans i max skille co tu skilować i na co wydawać?
wybredny jestem trasznie co do gierek tego typu i podeszły mi gierki typu lineage 2, knight online, RAN ONLINE, silkroad, metin2. Tylko Cabal dał rade mnie wciagnąć. Bo jest sens grać - dobra gildia i wypady na party dungi. frozen tower b2f który pamietasz to pikuś przy forgoten tample b1f. Niedługo wprowadzą fgt b2f. Wbity 140lvl - nowa mapa - świeżość. Ciezkie zarabianie hajsu i coraz lepsze coraz rzeadsze itemki na sobie. wojny nacji 100 vs 100 warto chodzic bo dostaje wexp -> wexp wymieniam na honor -> im więcej honoru tym lepsza biżuteria -> lepsza biżuteria to duzy kop powera postaci. czegoż więcej chcieć od MMORPG? :P :D :D :D

ewentualne literówki sponsoruje warka jasne pełne ^^

Tak, zgadzam się, to wszystko i wiele więcej jest w Requiem.

Wt wrz 02, 2008 5:37 pm

Murem stoje za gwiazdorem , gdyby nie brak czasu dalej gralbym w Cabala. Gra chyba pod kazdym wzgledem jest oryginalna , porownujac ja z innymi mmorpgami. I co najwazniejsze system walki nie jest monotonny (combo , ciekawie prezentujace sie skile). Matah jezeli wydaje Ci sie , ze skilowanie w Cabalu jest uciazliwe to sprobuj wbic nawet ten 80lvl w SilkRoad bez dobrego bota lol .

Wt wrz 02, 2008 7:08 pm

Valer napisał(a):
Murem stoje za gwiazdorem , gdyby nie brak czasu dalej gralbym w Cabala. Gra chyba pod kazdym wzgledem jest oryginalna , porownujac ja z innymi mmorpgami. I co najwazniejsze system walki nie jest monotonny (combo , ciekawie prezentujace sie skile). Matah jezeli wydaje Ci sie , ze skilowanie w Cabalu jest uciazliwe to sprobuj wbic nawet ten 80lvl w SilkRoad bez dobrego bota lol .

Nigdy nie grałem w SilkRoad...

...ale za to widziałem w tureckiej kafejce 4 włączone klienty SR na każdym kompie + trainery!

Wt wrz 02, 2008 9:36 pm

Nom ;/ pare klientow + boty Zbieraja przedmioty i wystawiaja na roznych aukcjach albo od razu w grze opychaja i potem gold .. W sumie dobry interes jak komus sie chce tak bawic

Śr wrz 03, 2008 2:36 pm

"Bawić"? Lol.

Jechanie na botach nie jest zabawą. MMORPG polega na rywalizacji, zdobywaniu coraz lepszych rzeczy, rozwijaniu postaci. Botujący nie ma frajdy z gry. Wtedy to jest "mania posiadania". A to jest lekko rzecz ujmując... chore.

Ale żeby nie było za dużo offtopa:
Sam zagrałem kiedyś w Cabal... wyłączyłem i wywaliłem po godzince. Nie moje klimaty, nie to, czego ja wymagam od MMO ;] (Bądź też nie w tej formie, jaką ja sobie wyobrażam).

Cz wrz 04, 2008 3:51 pm

Avduo napisał(a):
Wtedy to jest "mania posiadania". A to jest lekko rzecz ujmując... chore.

To się nazywa kleptomania ;) (może nie tyle mania co potrzeba rzeczy niepotrzebnej)

Cz wrz 04, 2008 5:26 pm

Czytaj uwaznie lol Piszac "bawic" chodzilo mi o zarbianie w ten sposob kasy
Grajac jak to sie mowi "na bocie" i do tego jeszcze kilkoma postaciami naraz jest łatwo o dobre dropy (przynajmniej w SilkRoad) , ktore potem mozna łatwo sprzedac w grze , a zarobiony gold wystawiasz na aukcjach i na konto przybywa :idea:

Wiem ze to zadna frajda , a do tego jeszcze psuje zabawe innym graczom

Cz wrz 04, 2008 5:34 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona