Teraz jest Cz cze 04, 2020 2:20 am

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona
 Cabal 
Autor Wiadomość

Post Re: Cabal
Nick: Alveran
Server: Mars
Channel:5.
Force Archer.
lvl 17.

Pn cze 25, 2007 4:05 pm

Mmm, trzeba będzie zainstalować. Jak rozumiem gracie na Marsie?

Owszem.
T

Pn cze 25, 2007 7:21 pm

jak tam lvle, nubki?
41, i jestem w prawdopodobnie najlepszej polskiej gildii ^^

Nie piszcie mi PM, nie zagladam tu.
z porzadnego forum zrobila sie moda na sukces, z mataha na czele.
i ten kto kasuje mi posty tez powinien moda stracic, tym bardziej ze niczym nie lamia regulaminu.

Pt cze 29, 2007 6:23 am

DemonyWojny? lol.

Mam lvl 60 i wspólnie z resztą Ehrgeiz gramy sobie w miłej i przyjemnej atmosferze.

@intel, podaj swój nick w grze na pm.

Pt cze 29, 2007 9:28 am

~50. Oczywiście rośnie, rośnie.
A co do Demonów, to nie spotkałem tam jeszcze nikogo kto, by "błyszczał" potęgą.

"Ehrgeiz Ehrgeiz liber Alles" ^_^d

Pt cze 29, 2007 11:07 am

Xaido napisał(a):
A co do Demonów, to nie spotkałem tam jeszcze nikogo kto, by "błyszczał" potęgą.
chcecie wara?

Ehrgeiz Honour 18108

DemonyWojny Honour 321579

pwnd, ale blyszczycie potega, lol.

ah, i jeszcze dla porownania, lamerski klan
PolishClaN 232204

i ten kto kasuje mi posty tez powinien moda stracic, tym bardziej ze niczym nie lamia regulaminu.

Pt cze 29, 2007 2:25 pm

Ok cwaniaczku, to teraz napisz mi gdzie ja, bądź Tetsu napisaliśmy, że błyszczymy potęgą?

I tylko nie bierz pod uwagę cytatu. To tylko przemienione hasło.

Ehrgeiz jest dla ludzi, a nie dzieci, dla których jedyną rozrywką jest internet, a ich celem życia jest bycie lepszym od innych w grach (Oj sorry - Mieć wyższy lvl*).

A i dodam, że skoro przytaczasz honor, to jest to jedynie zsumowana liczba honoru poszczególnych postaci. Nie popisałeś się pokazując honor klanów, 40 osób coś uzbiera wspólnie, to oczywiste.

Pt cze 29, 2007 3:17 pm

Sposob na pro klan wg. DemonówWojny..:
1.Robimy klan z debilną nazwą
2.Stawiamy pare debili w mieście żeby shoutowali : Pr0 Klan przyjmuje polaków od lvl 1 !!111!1
3.Kozaczymy, koxamy całymi dniami, cały czas rekrutując naszych pr0..
4.Po tygodniu mamy pr0 klan, pełen pr0 graczy i mamy 30k hunuru!! Wszak to jest najważniejsze..

Yaz moim zdaniem za bardzo kozaczysz -.-
Klan jest po to żeby sobie pomagac, a nie żeby ścigac się z kimś.. Nie liczy się lvl, ani tym bardziej honor.. Liczy się czas spędzony na obcowaniu z grą że tak powiem.. To jest MMORPG, jak każdy mmorpg polega na poznawaniu ludzi, później wspólne hunty pomoc wzajemna.. System craftu i party questów i oczywyście sama gildia pokazuje że w Cabalu jak i w więszkości MMO nie osiągnie się niczego bez wzajemnej pomocy..
Więc może wyluzuj i staraj się byc normalniejszy a nie jakąś pipą która tylko koksa i kozaczy..

Nie sam lvl lecz chęc szczera zrobi ze mnie pr0 playera.. Razz

Pt cze 29, 2007 4:02 pm

Xaido napisał(a):
Ok cwaniaczku, to teraz napisz mi gdzie ja, bądź Tetsu napisaliśmy, że błyszczymy potęgą?
Moze zle sie wyslowilem, ale jezeli nie widzisz nikogo kto blyszczy potega w DW, spojrz najpierw na swoja gildie.
Xaido napisał(a):
Ehrgeiz jest dla ludzi, a nie dzieci, dla których jedyną rozrywką jest internet, a ich celem życia jest bycie lepszym od innych w grach (Oj sorry - Mieć wyższy lvl*).
Watpie czy w DW sa dzieci, jezeli sporo osob ma juz dowod. I nie, lvl nie jest dla nas najwazniejszy, rowniez biegamy w party, gadamy przez TS, pomagamy sobie wzajemnie.
Xaido napisał(a):
A i dodam, że skoro przytaczasz honor, to jest to jedynie zsumowana liczba honoru poszczególnych postaci. Nie popisałeś się pokazując honor klanów, 40 osób coś uzbiera wspólnie, to oczywiste.
21, to po pierwsze, a po drugie honor pokazuje ze gildia jest aktywna.

Andreiblin napisał(a):
Sposob na pro klan wg. DemonówWojny..:
1.Robimy klan z debilną nazwą
2.Stawiamy pare debili w mieście żeby shoutowali : Pr0 Klan przyjmuje polaków od lvl 1 !!111!1
3.Kozaczymy, koxamy całymi dniami, cały czas rekrutując naszych pr0..
4.Po tygodniu mamy pr0 klan, pełen pr0 graczy i mamy 30k hunuru!! Wszak to jest najważniejsze..
Z takimi tekstami to do przedszkola idz. Debilna nazwa powiadasz? bynajmniej lepsza od nieroczytywalnego erhcos. Nie przyjmujemy byle kogo, i nigdy tego nie robilismy. Nie uwazamy sie za takich uber kozakow, po prostu pokazujemy, ze jak tetsu sie chwali erhcosiem, to jednak nasza gildia jest lepsza.

Andreiblin napisał(a):
Yaz moim zdaniem za bardzo kozaczysz -.-
Ja kozacze? LOL. chce po prostu sie przekonac ktora gildia jest lepsza.

Andreiblin napisał(a):
Klan jest po to żeby sobie pomagac, a nie żeby ścigac się z kimś.. Nie liczy się lvl, ani tym bardziej honor.. Liczy się czas spędzony na obcowaniu z grą że tak powiem.. To jest MMORPG, jak każdy mmorpg polega na poznawaniu ludzi, później wspólne hunty pomoc wzajemna.. System craftu i party questów i oczywyście sama gildia pokazuje że w Cabalu jak i w więszkości MMO nie osiągnie się niczego bez wzajemnej pomocy..

Tlumaczylem juz to wyzej, i tak rowniez robimy.

Skonczcie temat bo cala gildia sie smieje.

EDIT.
Na koniec jeszcze dodam ze wychodzi na to, ze robimy wszystko to co "dobre" w gildii, tylko na wyzszym poziomie.

Pt cze 29, 2007 4:51 pm

RAWR I SMELL nolife's EGO. yaz. jestes najlepszy. "ić huncić" z kumplami z TS. LEĆ! EXP I HONOR Ci umyka gdy czytasz tego posta!

Pt cze 29, 2007 5:11 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona