Teraz jest Śr wrz 19, 2018 8:23 am

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 420 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następna strona
 Hi†'s gallery. 
Autor Wiadomość

Post Re: Hi†'s gallery.
Brzydkie xP

Pt lis 16, 2007 10:24 pm

Nowe sigi:
1.Obrazek
2.Obrazek
3.Obrazek
4.Obrazek
5.Obrazek
6.Obrazek
7.Obrazek
v2(8.)[dodałem tylko Liquify i sharpen, lol]Obrazek

DaWaJtA kOmCiE!!!1@ :***88
p.s.
wie ktoś może skąd można ściągnąć Alcohol'a 160? Bo w pon. kolega pozyczy mi CoD4 i przegrać se chcialem ;D (gralem w demo, omg, zajebi*ta gra)
byłbym wdzięczny

Cz lis 22, 2007 6:39 pm

6 ładne..

Alcohol mułem najlepiej Razz

Cz lis 22, 2007 6:44 pm

Wszystkie nijakie, chyba najlepsza dwója.
Niby chciałeś zrobić coś nowego, ale nie za bardzo wyszło.

//down-Jerry
Widać, jak już się znacie Cool

Ach: THIS IS SPARTA
Ach: i uciekl

<F>zainstaluj gunza na nowo ^^
<z>heh a powiesz mi jak zrobic zeby nie odinstalowywac?

Ostatnio edytowano So lis 24, 2007 11:50 am przez Jacky, łącznie edytowano 1 raz

Cz lis 22, 2007 6:52 pm

4-ta zajebista ale dodaj tej pani trochę kolorków, bo ta sepia za bardzo tu kontrastuje.

So lis 24, 2007 2:21 am

Jacky napisał(a):

Zgadzam się. Znowu jedyne czym różnią się od poprzednich, to render i kolorystyka. Dno i dwa metry mułu. I od razu uprzedzam riposte: wali mnie to jaką techniką to zrobiłeś, czy jest ona modna czy nie. Sygnatury wyglądają tandetnie i niczego nowego w nich nie wniosłeś.

I didn't buy the fucking internet for clothed women. Tits or GTFO. kthxbye
BALLS: They aren't going to suck themselves, lady

RAW RAW FIGHT THE POWAH!!

So lis 24, 2007 11:33 am

6 mi sie podoba (:
Jeszcze moze byc pierwsza p:

So lis 24, 2007 12:12 pm

Jerry napisał(a):
Jacky napisał(a):

Zgadzam się. Znowu jedyne czym różnią się od poprzednich, to render i kolorystyka. Dno i dwa metry mułu. I od razu uprzedzam riposte: wali mnie to jaką techniką to zrobiłeś, czy jest ona modna czy nie. Sygnatury wyglądają tandetnie i niczego nowego w nich nie wniosłeś.

Prawda. Jedyne co mogę dodać (To taki tip dla Hita) to nie istnieje technika modna, czy nie. Liczy się efekt końcowy i wrażenie jakie wywoła na oceniających. Aha, i nie zasłaniaj się zagranicznymi grafikami, którzy stwierdzili, że jesteś dobry, o ile to w ogóle prawda, to mało to kogo obchodzi.
Moja ocena taka jak Jerry'ego.

So lis 24, 2007 1:47 pm

Um, każdy ma inny gust. Ja sie potrafie zachwycić czymś takim:
Obrazek
Bo widze tu zaawansowane efekty, bo znam się na fotoszopie i widze że ma to wartość artystyczną, i bo podoba mi się sam efekt.To coś przedstawia, to jest czymś. Okiem newba, nie odróżni się różnych części, ale ja, obeznany w photoshopie, widze co można zrobić w 2 sec, a co jest naprawde godne podziwu. Dla mnie to właśnie wtedy sygna wygląda lepiej.

A np. taka sygna Rudziaka:
Obrazek

Może się spodobać, mnie to jeb*e. Tu nie ma nic, jest brzydkie, tu nie ma efektów. Efekt końcowy dla jednego jest fajny, dla innego nie, ważne, że to nie ma żadnej wartości artystycznej. W realnym świecie, wbrew pozorom namalowanie ładnego obrazu jest łatwiejsze, niż w PSie. Dlatego opróćz samego wyglądu ważne są również efekty.

Oczywiście można coś zrobić bardzo łatwo, bez zaawansowanych efektów, ale rzadko wygląda to dobrze. Tu sie komuś udało:
Obrazek
Ale tylko dlatego, że do perfekcji autor tej sygny opanował sztuke używania (w tym przypadku) smudge'a. To jest piękne, a piękno można wydobyć tylko za pomocą umiejętności.
W sygnie Rudziaka, wszystko jest prymitywne, doświadczone oko nie widzi tu nic ładnego. Niektórym może się to wydawać ładne, mimo braku efektów, ale jeśli się ktoś na tym zna, to zobaczy, że to poprostu zbyt tandetne, aby miało jakąś wartość. A czy się komuś podoba czy nie, to tylko kwestia gustu.
Takie jest moje zdanie, Wasze może być inne, mi to nie przeszkadza.

So lis 24, 2007 7:09 pm

Hit napisał(a):
Um, każdy ma inny gust. Ja sie potrafie zachwycić czymś takim:
Obrazek
Bo widze tu zaawansowane efekty, bo znam się na fotoszopie i widze że ma to wartość artystyczną, i bo podoba mi się sam efekt.To coś przedstawia, to jest czymś. Okiem newba, nie odróżni się różnych części, ale ja, obeznany w photoshopie, widze co można zrobić w 2 sec, a co jest naprawde godne podziwu. Dla mnie to właśnie wtedy sygna wygląda lepiej.

I tam mi się też podoba. Ale twoje mi się nie podobają. Co więcej, różnice między tą co pokazałeś i tą twojego autorstwa są KOLOSALNE (choćby taka, że ta jest fajna, a twoje nie). A teraz zobacz:

Ja potrafię się zachwycić czymś takim
Obrazek
Bo widzę tu zaawansowane efekty, bo znam się na pajncie i widze, że ma to wartość artystyczną i podoba mi się sam efekt. To coś przedstawia, to jest czymś. Okiem "profesjonalistów", nie odróżni się różnych częśći, ale ja, obeznany w pajncie widzę, co można zrobić w 2 sec, a co jest naprawde godne podziwu. Dla mnie to właśnie wtedy sygna wygląda lepiej.

Hit napisał(a):
A np. taka sygna Rudziaka:
Obrazek

Może się spodobać, mnie to jeb*e. Tu nie ma nic, jest brzydkie, tu nie ma efektów. Efekt końcowy dla jednego jest fajny, dla innego nie, ważne, że to nie ma żadnej wartości artystycznej. W realnym świecie, wbrew pozorom namalowanie ładnego obrazu jest łatwiejsze, niż w PSie. Dlatego opróćz samego wyglądu ważne są również efekty.

Co z tego, że nie ma efektów, cudów na kiju i śniadania do łóżka. WAŻNY JEST EFEKT KOŃCOWY NA MIŁOŚĆ BOSKĄ, A NIE TECHNIKA JAKĄ TO ZROBIONO. Na przykład Rubens nakładał bardzo dużo farby (tzw impasty), a na przykład Kossak malował akwarelami (tzw laserunki) I oboje są bardzo cenieni w sztuce. Jakośc obrazu nie zależy ANI TROCHĘ od techniki jaką go wykonano.

Hit napisał(a):
Oczywiście można coś zrobić bardzo łatwo, bez zaawansowanych efektów, ale rzadko wygląda to dobrze. Tu sie komuś udało:
Obrazek
Ale tylko dlatego, że do perfekcji autor tej sygny opanował sztuke używania (w tym przypadku) smudge'a. To jest piękne, a piękno można wydobyć tylko za pomocą umiejętności.
W sygnie Rudziaka, wszystko jest prymitywne, doświadczone oko nie widzi tu nic ładnego. Niektórym może się to wydawać ładne, mimo braku efektów, ale jeśli się ktoś na tym zna, to zobaczy, że to poprostu zbyt tandetne, aby miało jakąś wartość. A czy się komuś podoba czy nie, to tylko kwestia gustu.
Takie jest moje zdanie, Wasze może być inne, mi to nie przeszkadza.

Parafrazując do słów wcześniej przytoczonych przeze mnie. Mnie g. obchodzi czym to jest zrobione, ale nawet większość "tych prostych" sygnatur jest ładniejsza od tego.

I didn't buy the fucking internet for clothed women. Tits or GTFO. kthxbye
BALLS: They aren't going to suck themselves, lady

RAW RAW FIGHT THE POWAH!!

So lis 24, 2007 8:47 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 420 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następna strona