Teraz jest Cz maja 24, 2018 5:57 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Doprowadzmy to forum do porządku 
Autor Wiadomość

Post Doprowadzmy to forum do porządku
Z dnia na dzień ludzie odchodzą z gz polskie community pada łeb na szyje . Forum z dnia na dzień schodzi na psy .
I proponuje to zmienić bo jeśli tak dalej pojdzie to w ciągu kilku miesięcy forum poprostu upadnie a ani ja ani żadna osoba z forum która jest tu dłuższy okres czasu raczej tego niechce.

Z góry chciałbym przeprosić modów/adminów z uwagi na to iż nie konsultowałem sie z nimi odnośnie forum i tego co sie dzieje.

Wiec zaczynajmy.

Jak sami zauważyliście ludzie na forum tak jak przybywają tak i uciekają... szkoda tylko , iż starzy wyjadacze tacy jak wodzu czy yazoo nie mają chęci kontynuować gry w gunza niestety na to wpływy niemamy.

Możemy jednak postarać się aby osób odchodzących było coraz mniej przez to jak sie zachowujemy , jak dobrze potrafimy udzielić porad i zachować zimną krew w tym jak wprowadzamy nowe osoby do gunza.

Moje propozycje dotyczące forum.

1. Chciałbym poprosić o to aby admini skasowali cały niepotrzebny spam i wszystkie bluzgi pod adresem innych użytkowników , a jest tego pełno a w przypadku gdyby niemieli na to czasu niech wyznaczą osobe która będzie miała czas zrobić to za nich ( wiadomo iż admini też mają życie i z taką ilością spamu co teraz mamy na forum ine spotkałem się przez całe stare php przez ponad rok)
2. Chciałbym poprosić użytkowników o to ,żeby nie robili przysłowiowego burdelu na forum który mamy teraz jest masa niepotrzebnych topiców i sprzeczek ( moich także ) które powinny być załatwiane na pm/gg .
3. Odpowiadanie newbie którzy tylko co dołączyli do forum / zaczeli grać i maja problemy nieraz widać nowe osoby które z miejsca dostają opierdol tylko za to , że napisali coś co już było - szczerze mówiąc jak byłbym początkujący też bym tak zrobił .
4. Ostatni punkt dotyczący forum i tu kieruję kolejną prośbę do adminów zaostrzenie przestrzegania regulaminów przez użytkowników i stosowanie kar odpowiednio do przewinienia.

Moje propozycje dotyczące uatrakcyjnienia gry

1. Zorganizujmy turniej , nic tak nie łączy naszego community jak wspólna zabawa , osobiście napiszę post do seya o zatwierdzenie mojego pomysłu dotyczącego no male tournament 2/2
2. Zorganizujmy jakiś dany termin , raz na tydzień lub dwa tak żeby sie spotkać wszyscy w jednym miejscu i poprostu sobie pograć , sądze że było by miło spotkać kilkadziesiąt osób na prv chanelu Smile
3. Pomoc newbie - sam osobiście niemam za dużo czasu aby pomagać osobom które tylko co zaczynają przygode z gunzem i wiem ze trenowanie kogoś niejest aż takie satysfakcjonujące ale kto zajmie nasze miejsce gdy my odejdziemy z gz? musimy zadbać o to żeby to co tworzyliśmy nie zostało zniszczone Smile

Na końcu chce podziekować tym którzy do tej pory nie poddali sie grając w gunza od samego poczatku . Sey'owi za to , że nie wyrzucił tego forum mimo iż jego obecnośc i na forum i w grze staje sie ograniczona z miesiąca na miesiąc . Oraz wszystkim graczom( admini/mod/players) którzy tak jak ja kochają gunza za to , że poprostu jest Smile

Nie niszczmy tego co do tej pory budowaliśmy

Pt kwi 13, 2007 4:56 pm

Post Re: Doprowadzmy to forum do porządku
Ja juz zaczalem od dawna to robic i uznaje ze to forum jest dla newbie najlepszym pewniakiem na odpowiedz na ich pytania... Trening dla nich zaczynam od forum tzn: prosze ich gdy maja jakis problem z gunzem by poszukali na gunz.pl ale tylko POSZUKALI. Jak nie znajda dobrego tematu to dopiero wytedy niech pisza nowy.
Kiedy juz nie spamuja to zaczynam uczyc gry Smile Nie mowie ze pro jestem ale juz tacy jak ja to dobre wprowadzenie do gry.

Prosze wszystkich by nie traktowali newbie jak idiotow i ciagle spamujace gowna bo robiac bluzgi sami stajemy sie takim gownem... Przepraszam jesli tu kogos obrazam ale sa takie osoby co sie bez wyzywania na newbie nie obejda, ale nickow nie podam.

Zacznijmy myslec dokladniej nad swoimi postami by nie robic off-topa ani zbednych spamow.

Hit napisał(a):
wiem ze spoko
bardziej spoko nie moze byc
i mi kurwa nei mow ze nie jest spoko
jest zajebiscie SPOKO

Pt kwi 13, 2007 5:15 pm

raideros napisał(a):
Moje propozycje dotyczące forum.

1. Chciałbym poprosić o to aby admini skasowali cały niepotrzebny spam i wszystkie bluzgi pod adresem innych użytkowników , a jest tego pełno a w przypadku gdyby niemieli na to czasu niech wyznaczą osobe która będzie miała czas zrobić to za nich ( wiadomo iż admini też mają życie i z taką ilością spamu co teraz mamy na forum ine spotkałem się przez całe stare php przez ponad rok)

Widać, że marzy ci się posada moderatora. To pozwól, że wyrażę na ten temat opinię. Nie nadajesz się. Nie chciałbym, żeby taka osoba, jak ty była modem. Imo Mat i Asm świetnie się spisują. Jakby ktoś mnie się pytał o zdanie, to Tetsujin jest dużo lepszy na tę posadę. Kolejnym argumentem na to, że się nie nadajesz jest to "robienie burdelu", który nomen, omen sam robisz. (przykład: Temat "Co by było gdyby...")

raideros napisał(a):
2. Chciałbym poprosić użytkowników o to ,żeby nie robili przysłowiowego burdelu na forum który mamy teraz jest masa niepotrzebnych topiców i sprzeczek ( moich także ) które powinny być załatwiane na pm/gg .

No a sam się czepiałeś Hita. Wiem, że wspomniałeś, o tym, ale w sposób marginalny. Nimiczym uczeń bez pracy domowej, który przechodząc koło nauczycielki szepnie jej, że nie ma pracy, a jak przyjdzie co do czego i zostanie wywołany do odpowiedzi powie "ALE JA ZGŁASZAŁEM!"

raideros napisał(a):
3. Odpowiadanie newbie którzy tylko co dołączyli do forum / zaczeli grać i maja problemy nieraz widać nowe osoby które z miejsca dostają opierdol tylko za to , że napisali coś co już było - szczerze mówiąc jak byłbym początkujący też bym tak zrobił .

Ja przepraszam, ale zasady, w przeciwieństwie do tego, co mówią piosenki Hip-Hopowe, nie jest po to, żeby je łamać, lecz przestrzegać. I obowiązuje on każdego tak samo. Mnie, ciebie, starego wyjadacza, newbie co dopiero dołączył na forum. Nie ma wyjątków. Nie umiesz korzystać z forum? PROTIP: Nie korzystaj!

raideros napisał(a):
4. Ostatni punkt dotyczący forum i tu kieruję kolejną prośbę do adminów zaostrzenie przestrzegania regulaminów przez użytkowników i stosowanie kar odpowiednio do przewinienia.

Trudno, żebym miał do tego jakieś wąty.

raideros napisał(a):
Moje propozycje dotyczące uatrakcyjnienia gry

1. Zorganizujmy turniej , nic tak nie łączy naszego community jak wspólna zabawa , osobiście napiszę post do seya o zatwierdzenie mojego pomysłu dotyczącego no male tournament 2/2

To organizuj te turnieje. I Sey i Tetsujin stawali na głowie, żeby uatrakcyjnić grę, ale ludzie zwyczajnie to sobie olali, więc i turniej 2 v 2, i liga Tetsujina szybko padły. Nie gadaj, tylko do roboty.

raideros napisał(a):
2. Zorganizujmy jakiś dany termin , raz na tydzień lub dwa tak żeby sie spotkać wszyscy w jednym miejscu i poprostu sobie pograć , sądze że było by miło spotkać kilkadziesiąt osób na prv chanelu Smile

Tak. bo myślisz, że wszyscy będą mieć czas. Zresztą jak wiesz, nie wszyscy się lubią tu na forum, więc czy będzie "miło" to ja nie mogę powiedzieć.

raideros napisał(a):
3. Pomoc newbie - sam osobiście niemam za dużo czasu aby pomagać osobom które tylko co zaczynają przygode z gunzem i wiem ze trenowanie kogoś niejest aż takie satysfakcjonujące ale kto zajmie nasze miejsce gdy my odejdziemy z gz? musimy zadbać o to żeby to co tworzyliśmy nie zostało zniszczone Smile

Mnie jakoś nikt nic nie uczył. Zwyczajnie grałem z lepszymi i obserwowałem jak oni grają. Poza tym w necie jest masa różnych poradników, do których tak z chęcią odsyłacie.

raideros napisał(a):
Na końcu chce podziekować tym którzy do tej pory nie poddali sie grając w gunza od samego poczatku . Sey'owi za to , że nie wyrzucił tego forum mimo iż jego obecnośc i na forum i w grze staje sie ograniczona z miesiąca na miesiąc . Oraz wszystkim graczom( admini/mod/players) którzy tak jak ja kochają gunza za to , że poprostu jest Smile

Nie niszczmy tego co do tej pory budowaliśmy

Ja się nie dziwie, że ludzie przestają grać w GunZa. Mnie też już ostro wkurza ijji i maiet. Jak wydawca ma w dupie graczy, to czemu gracze mają ich kochać?

I didn't buy the fucking internet for clothed women. Tits or GTFO. kthxbye
BALLS: They aren't going to suck themselves, lady

RAW RAW FIGHT THE POWAH!!

Ostatnio edytowano Pt kwi 13, 2007 5:30 pm przez Jerry, łącznie edytowano 1 raz

Pt kwi 13, 2007 5:17 pm

Na temat propozycji dotyczących forum:

AD1 i AD2
Na dole każdego posta możecie zobaczyć taki mały guziczek Obrazek
Służy on to zaznaczanie postów, w których coś się Wam nie podoba np. ktoś offtopuje, bluzga etc.
Cała operacja jest banalna do wykonania i zajmuje mniej niż minutę, więc nie jest to jakaś okropna strata czasu.
Chcecie się dowiedzieć ile razy użytkownicy zgłaszali posty?
Uwaga, uwaga: 2 (słownie DWA)
Dwa razy zgłoszono nam, że jakiemuś postowi powinniśmy baczniej się przyjżeć.
Zresztą widać po znacznej części tematów, że raczej wolicie odpisać na offtopa/zaczepkę i być 'fajnym' niż zgłosić to odpowiedniem 'organom ścigania'.

AD3
W dziale pomoc jest przyklejony temat Przeczytaj zanim napiszesz!!!
Każdy normalny chłowiek, nawet z czystej ciekawości, przeczyta co tam jest napisane.
Więc odpisywanie na problemy, które już zostały rozwiązane czy kolejne tematy opisujące ten sam problem to normalka. Jak 'nowemu' się nie chce użyć opcji szukaj, tylko woli napisać kolejnego posta i czekać na odpowiedź, to już jego problem.

AD4
Od początku nowej wersji forum razdano 15 ostrzeżeń i 4 bany. Mało?

Pt kwi 13, 2007 5:23 pm

@jerry
ad1.Jerry nie czepiaj sie sie mojej osoby nie o to w tym wszystkim chodzi sam przyznałem w tym co napisałem , iż zrobiłem źle niewystarczy ci to?
ad2.Co do turnieju - Zorganizuje go jak napisze cały regulamin turnieju najprawdopodobniej jutro wysle pm do seya dotyczący turnieju
ad3.Nie nadaje sie na moderatora i niechce nim być ale jak sam przyznałeś w danym momencie tworzy sie takowy"burdel" co moim zdaniem trzeba zmienić

@asm
ad.1 Tego kochanego guziczka niewidziałem a bynajmniej nie zwróciłem na niego uwagi ;o
ad.3 Na każdym forum jest podobny topic każdy wie że jest to regulamin i z miejsca 80% osób to omija

ad.4 Moim skromnym zdaniem powinno być dużo więcej

ps. Asm nie obrażaj sie na mnie za ten topic i za to co pisze poprostu chce żeby było lepiej...

Pt kwi 13, 2007 5:28 pm

Nie mam powodu żeby się obrażać.
To nie jest tak, że admini/modzi muszą się zabrać do roboty i wszystko będzie cacy. Jak użytkownicy są krnąbrnymi istotami, żadne zasady im nie straszne i dalej robią swoje, to nawet najcierpliwszy człowiek przeklnie.
Gdybyśmy rozdawali warny, za wszystko, to naprawdę spora część straciłaby możliwoś pisania postów.

Pt kwi 13, 2007 5:35 pm

raideros napisał(a):
Jak sami zauważyliście ludzie na forum tak jak przybywają tak i uciekają... szkoda tylko , iż starzy wyjadacze tacy jak wodzu czy yazoo nie mają chęci kontynuować gry w gunza niestety na to wpływy niemamy.
Możemy jednak postarać się aby osób odchodzących było coraz mniej przez to jak sie zachowujemy , jak dobrze potrafimy udzielić porad i zachować zimną krew w tym jak wprowadzamy nowe osoby do gunza.

Nigdy nie będziesz miał wpływu ani my, na to czy ktoś zostanie na forum i będzie aktywnym uczestnikiem. Przecież nie mozna zrobić czegoś takiego jak zarejestrować się bedzie można gdy zostaniesz tutaj rok i obiecujesz nie spamowac i aktywnie pomagać innym. Ktoś kto odkrył forum, to raczej na pewno odkrył już gre, a sam pewnie potrzebuje czegoś sie dowiedziec, lub po prostu szuka społeczności polskiej w grze. Sam forum odkryłem dopiero 9 miesięcy potym jak pierwszy raz rozpoczeła się moja przygoda z Gunzem.
Co do twoich propozycji: To wydaje mi się, że spam to głównie "zaleta" użytkowników, wiec sami się zastanówmy ze dwa razy nim coś napiszemy, a nie naspamujemy a potem zawracać administracji głowe "usuńcie posty bo burdel i spam". Co do kar, to tak jak napisał Asmond, raportować moderatorom czy adminom.
raideros napisał(a):
. Pomoc newbie - sam osobiście niemam za dużo czasu aby pomagać osobom które tylko co zaczynają przygode z gunzem i wiem ze trenowanie kogoś niejest aż takie satysfakcjonujące ale kto zajmie nasze miejsce gdy my odejdziemy z gz? musimy zadbać o to żeby to co tworzyliśmy nie zostało zniszczone

Jerry napisał(a):
Mnie jakoś nikt nic nie uczył. Zwyczajnie grałem z lepszymi i obserwowałem jak oni grają. Poza tym w necie jest masa różnych poradników, do których tak z chęcią odsyłacie.

Po przeprowadzce zauważyłem, ze mało osob udziela się w pomocy czy wychodzi z propozycjami, ale też nikt o takie prośby bardzo nie pisze. Chociaż sam pomysł jest bardzo dobry.
I co napisał Jerry, są przecież poradniki, zamieszczacie tutaj repki z których można się bardzo dużo nauczyć, sam połowe rzeczy nauczyłem się czy też nadal to robie oglądając repki zamieszczane przez was.
Cytuj:
Przeczytaj zanim napiszesz!!!

raideros napisał(a):
Na każdym forum jest podobny topic każdy wie że jest to regulamin i z miejsca 80% osób to omija

No własnie, nie wpłyniemy na inteligencje uzytkowników czy też ich dojrzałośc do korzystania z Internetu, może czas nauczyć się czytać czy radzić sobie samemu (wyszukanie podanych jak na dłonii informacji), a nie wychodzić z założenia "kto pyta nie bładzi", acz kolwiek, jak wszyscy wiemy "błądzenie jest rzeczą ludzką".

Pt kwi 13, 2007 7:31 pm

raideros napisał(a):

Co do 1. Fajnie tylko założę się że jak wyskoczę na np duelu z MG i Rifle i zacznę uciekać przed k-stylerem i strzelać do niego z daleka to zacznie się wyzywanie od sprayera, nooba itd. bo oczywiście większość z was gra k-stylem. Jak już gdzieś napisałem nie potrafię k-stylu chociaż próbowałem to nie wychodzi mi i nie zamierzam psuć sobie nerwów sie go uczyć na chama :/ Jeżeli nie będzie takich "rasistowskich" zachowań to się na to piszę Very Happy
2. Jak ktoś już tu zauważył nie każdy ma czas... np ja mam we wtorek angielski, w czwartek anglik+niemiec a w piątek zajęcia komputerowe. Może lepiej byłoby wybrać serwer i channel w którym będziemy grać wszyscy razem (nie mówię że macie tylko tam grać) np ja z kolegą gdy się umawiamy to nie mówimy sobie gdzie będziemy grać bo każdy z nas wie że gramy zawsze na quest 4 free channel 2 i mamy hasło "malpki". tylko że w naszym wypadku nie przejmujemy się nazwą serwera bo dla 2 osób to bardzo łatwo się znaleźć ale forumowicze powinni robić serwer o nazwie np GunZ.pl z określonym hasłem lub bez. Wtedy gdy chciałoby sie pograć z kimś z forum można wejść i jest o wiele większa szansa na spotkanie niż gdybyśmy szukali ich po całym GunZie Very Happy

@DOWN
Ta ale ten serwer jest przeważnie full i trzeba czekać jak debil aż się ktoś odłączy i wciskać c modląc się że byłeś pierwszy... może match 2 albo jakiś quest?

Ostatnio edytowano Pt kwi 13, 2007 8:02 pm przez NekroSnajper, łącznie edytowano 2 razy

Pt kwi 13, 2007 7:37 pm

wiekszosc forumowiczow gra na Match1 - priv channel Polska

Pt kwi 13, 2007 7:39 pm

Tak trochę nie z tematem.... możecie w rubryce Last Post jest tylko użytkownik i data, możecie dodać też temat? Żeby wszyscy wiedzieli do czego wchodzą...

Ostatnio edytowano Śr maja 09, 2007 10:30 pm przez EnterRulez, łącznie edytowano 1 raz

Cz kwi 26, 2007 10:02 am
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona