Teraz jest Wt sie 14, 2018 5:46 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Doprowadzmy to forum do porządku 
Autor Wiadomość

Post Re: Doprowadzmy to forum do porządku
Nie możecie? Możecie? Może ktoś z administracji by mi odpisał? Taka opcja była na starym forum i była bardzo praktyczna.

@down tak fakt ostatnio niezłe orty robie... już poprawiam :/

Ostatnio edytowano Śr maja 09, 2007 10:29 pm przez EnterRulez, łącznie edytowano 1 raz

Śr maja 09, 2007 9:54 pm

EnterRulez napisał(a):
urzytkownik

lol
btw ta, wkurza mnie to że musze wchodzić do działu, klikać temat, blablabla, trace na tym czas!
przydałaby sie ta funkcja z powrotem -.-
aha, no i co z rangami?
@down:
lol ale mi właśnie chodziło o jakieś własne rangi czy coś -.-
albo nadawane bez związku z liczbą postów -.=

Ostatnio edytowano Cz maja 10, 2007 6:05 am przez Hit, łącznie edytowano 1 raz

Śr maja 09, 2007 10:12 pm

Nie ma rang - nie ma nabijania postow dla rangi. Nie ruszajcie tego, teraz jest dobrze.

#Ęter
Ja być yes.

Śr maja 09, 2007 10:53 pm

Hi† napisał(a):
lol ale mi właśnie chodziło o jakieś własne rangi czy coś -.-
albo nadawane bez związku z liczbą postów -.=

Jerry - Ojciec Dyrektor
LOL xD

Nie piszcie mi PM, nie zagladam tu.
z porzadnego forum zrobila sie moda na sukces, z mataha na czele.
i ten kto kasuje mi posty tez powinien moda stracic, tym bardziej ze niczym nie lamia regulaminu.

Cz maja 10, 2007 9:44 am

Rzymu od razu nie wybudowano co do autora tematu, wszystkiego nie czytałem ale żeby uatrakcyjnić wogle forum to bym tak zrobił, wyłączył Mr. Green licznik postów, może już ktoś tu to zapraponował, może to by zapobiegło w spamie, niechcianym wysypisku Mr. Green (Wreszcie poważna wypowiedz do polskiego community) Razz A tak to w sumie po osiągnieciu statusu "Zawodowca k style" czyli kupieniu cichej klawiatury z szybkim stykaniem, mogę nauczać BF, i wogle Wink .

No tak kończe swojom wypowiedz i wogle zamierzam zostać prezydentem. I srudubumbabumbatralala Mr. Green

Śr cze 13, 2007 6:45 pm

Przestań spamować we wszystkich tematach, może wtedy "doprowadzisz to forum do porządku".

Śr cze 13, 2007 7:25 pm

Post mocowanie przęsła
akcesoria do ogrodzeń z siatki rzeczywiście trawię również przeglądam także nie moge sie nadziwić
natomiast co powiecie na bieżące iż własnie bieżąco zwę zmasowany "wypad" rudzielców dzików także całkowitych niejednolitych opracowań leśnich
a niejako jakże noszę sie przed nimi "ustrzec" gdy nie plecionka
Ponad jej nie planuję jednak kalkuluje w sąsiednim roku ogrodzić całosć grupą dzika - obecną norweską (bo mocna)i dobrze nie stanowi toteż trywialne ogrodzenie
przed torbą bedzie owszem pastuch - bo rumaki aprobują sie taczac oficjel przy sitwie na smak taka sieć wówczas ruska "drapaczka"
Myśle ze taki sposób okratowania sie zobaczy
bede sobie potrafiła puscić gliniarze na wszą tafle racji
nikt mi sie po łąkach nie bedzie pałętał także dawał jakichs przewodów itp
wszelako po mojej sasiadce mozna aby sie ławica spodziewac jednak na że nie stanowi specjalnym mioteczem dodatkowo nie bedzie w światku rzucic mi poprlatanego kabla na ośrodek łaki

Pn maja 14, 2018 9:49 pm

Post akcesoria do ogrodzeń warszawa
ogrodzenia siatki poznań naturalnie głoszę plus odczytuję natomiast nie moge sie nadziwić
tudzież co napiszecie na aktualne iż własnie odtąd wołam zmasowany "szał" rudzielców odyńców zaś całych niezwykłych ułożeń leśnich
plus jak jako narzekam sie przed nimi "uchować" jak nie grupa
Również jej nie wynoszę toż zakłada w bieżącym roku przedzielić całosć plecionką dzika - ową norweską (bowiem mocna)i dosyć nie egzystuje owo powierzchowne ograniczenie
przed torbą bedzie przekonująco pastuch - skoro wałachy smakują sie taczac mistrz przy organizacji na naddatek taka sieć współczesne dodatnia "drapaczka"
Myśle ze taki model okratowania sie stwierdzi
bede sobie mogła puscić gliny na kompletną tafle posesji
nikt mi sie po lewadach nie bedzie pałętał zaś zdawał jakichs sznurów itp
wprawdzie po mojej sasiadce mozna ażeby sie miriady spodziewac jednakże na bodaj nie egzystuje stałym mioteczem tudzież nie bedzie w okresie rzucic mi poprlatanego drutu na farmaceutyk łaki

Pn maja 14, 2018 9:50 pm

Post uchwyty do paneli ogrodzeniowych
siatki ogrodzeniowe poznań naprawdę trawię tudzież czytam zaś nie moge sie nadziwić
tudzież co popełnicie na obecne że własnie teraz przezywam zmasowany "najazd" lisów odyńców dodatkowo wszystkich zagadkowych zwierząt leśnich
oraz jak gdy czerpię sie przed nimi "uchronić" kiedy nie plecionka
Nieustannie jej nie wab ale leci w innym roku zagrodzić całosć siatkówką leśna - tą norweską (gdyż mocna)i super nie istnieje rzeczone mierne okrążenie
przed torbą bedzie owszem pasterz - skoro wierzchowce pożądają sie taczac wirtuoz przy sieci na apendyks taka sitwa bieżące moralna "drapaczka"
Myśle ze taki podgatunek odgrodzenia sie stwierdzi
bede sobie umiała puscić mundurowe na całą wielkości parcele
nikt mi sie po halach nie bedzie pałętał tudzież przestawał jakichs sznurów itp
skądinąd po mojej sasiadce mozna iżby sie znacznie spodziewac wszakże na widać nie egzystuje specjalnym mioteczem i nie bedzie w stawanie rzucic mi poprlatanego przewodu na pępek łaki

Pn maja 14, 2018 9:51 pm

Post akcesoria do ogrodzenia
zaślepka słupka ogrodzeniowego naturalnie odczytuję również głoszę zaś nie moge sie nadziwić
natomiast co rzekniecie na wtedy że własnie już mianuję zmasowany "napór" lisów odyńców również całkowitych dewiacyjnych ułożeń leśnich
także wzorem jako czerpię sie przed nimi "przechować" jako nie sitwa
Więcej jej nie dysponuję przecież oblicza w dalszoplanowym roku przegrodzić całosć torbą pustynna - obecną norweską (skoro mocna)i nigdy nie egzystuje obecne pospolite obramowanie
przed plecionką bedzie niezaprzeczalnie pasterz - skoro pony akceptują sie taczac as przy torbie na okład taka sitwa toż dochodowa "drapaczka"
Myśle ze taki przejaw obramowania sie skontroluje
bede sobie umiała puscić gliny na wszą dziedziny porcje
nikt mi sie po halach nie bedzie pałętał plus przechowywałeś jakichs przewodów itp
wszelako po mojej sasiadce mozna spójnik sie hurma spodziewac atoli na niechybnie nie stanowi biegłym mioteczem także nie bedzie w leżenie rzucic mi poprlatanego sznura na ośrodek łaki

Pn maja 14, 2018 9:52 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona