Teraz jest Pn gru 17, 2018 3:31 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Spolszczenie 
Autor Wiadomość

Post Spolszczenie
Proponuje spolszczyć to forum
Link do spolszczenia: http://phpbb3.pl/viewtopic.php?f=11&t=1

Pt cze 22, 2007 10:24 am

Post Re: Spolszczenie
Oo, a jak patrzyłem chyba przedwczoraj to jeszcze nie było Wink

Btw myślę, że ono nie jest potrzebne na to forum.

Ach: THIS IS SPARTA
Ach: i uciekl

<F>zainstaluj gunza na nowo ^^
<z>heh a powiesz mi jak zrobic zeby nie odinstalowywac?

Pt cze 22, 2007 10:25 am

Jacky napisał(a):
Oo, a jak patrzyłem chyba przedwczoraj to jeszcze nie było Wink

Btw myślę, że ono nie jest potrzebne na to forum.

Moze tobie nie jest potrzebne, mi tez nie zabardzo, ale pomyślcie o ludziach którzy nie znają angielskiego i rzadko poruszają sie po forach. To jest jakieś utrudnienie. Zresztą jakoś lepiej sie czuje jak widze mój ojczysty język.

Ostatnio edytowano Pt cze 22, 2007 10:34 am przez Armaden, łącznie edytowano 1 raz

Pt cze 22, 2007 10:28 am

Słowniki angielsko-polskie są w każdej bibliotece i w internecie, więc co to za problem zajrzec? Najlepiej niech sie ucza angielskiego.

Pt cze 22, 2007 10:33 am

Dokładnie, to bardzo pomaga w życiu Wink

Ach: THIS IS SPARTA
Ach: i uciekl

<F>zainstaluj gunza na nowo ^^
<z>heh a powiesz mi jak zrobic zeby nie odinstalowywac?

Pt cze 22, 2007 10:48 am

I co, chcecie poszpanować, że nie sprawia wam trudności korzystanie z takiego forum? Ja też wolę po polsku. Polacy nie gęsi... a przy okazji będzie łatwiej dla tych, którzy nie znają angielskiego. Jestem za!

WoW:
Tatamuminka, Undead, (destro) warlock, lvl 70, server: Sangreal
Beatrix, Blood Elf, (holy/discipline) priest, lvl 70, server: Sangreal

Pt cze 22, 2007 1:45 pm

A ja też potrafię czytać po polsku ale i tak wolę po angielsku chociaż tym językiem już rzygam (9 lat nauki)... po 1 szlifuję go i potem będę mógł wyjechać z tego kraju gdzie rządzą idioci i jakoś się utrzymać a po 2 w szkole uczy się angielskiego, jest pełno słowników czy to w domu na półce, czy to w bibliotece lub w samym necie, a po 3 wystarczy grać w gry aby znać większość tych słów nie mówiąc o tym że idzie się połapać z samego wyglądu forum =]

Pt cze 22, 2007 5:53 pm

NekroSnajper napisał(a):
A ja też potrafię czytać po polsku ale i tak wolę po angielsku chociaż tym językiem już rzygam (9 lat nauki)... po 1 szlifuję go i potem będę mógł wyjechać z tego kraju gdzie rządzą idioci i jakoś się utrzymać a po 2 w szkole uczy się angielskiego, jest pełno słowników czy to w domu na półce, czy to w bibliotece lub w samym necie, a po 3 wystarczy grać w gry aby znać większość tych słów nie mówiąc o tym że idzie się połapać z samego wyglądu forum =]

1. jeśli chcesz szlifować angielski na forum, to mógłbyś zmienić tą opcje w ustawieniach, tak zawsze jest przy spolszczeniu O.o
2. Jakoś nie wyobrażam sobie człowieka który tłumaczy zdanie ze słownikiem w ręku, wyobrażasz sobie co to by wyszło? JA być kali mieć twoja mowa.
3. Nie każdy uczy się w szkole angielskiego, niektórzy znają tylko niemiecki i nie mają zamiaru uczyć się angieslkiego
4. Ja nie zamierzam z tego kraju wyjeżdżać ,władza jest jaka jest, zawsze moze być gorsza Wink
Chociaż znam angielski lepiej sie czuje jak widzę słowa po polsku, jakoś "swojo".
5. Nauczyć sie niektórych słówek z gier... -nie polecam takiego czegos, sam mozesz zle sobie przetlumaczyc, zreszta to dziala jak słownik, tylko wyrazy sie uczysz nie zdania, patrz punkt 2

Troche sie rozpisałem ,mam nadzieje ze was przekonałem Razz. Pokażmy ze to Polskie forum

So cze 23, 2007 12:48 am

Armaden napisał(a):
Troche sie rozpisałem ,mam nadzieje ze was przekonałem Razz. Pokażmy ze to Polskie forum

Brzmi jak reklama proszku do prania, tylko komu to pokazywać, skoro tylko Polacy tu zaglądają, z resztą sam dres strony pokazuje, że jest ono Polskie.. Nie wiem co to za różnica, raczej nikomu nie sprawi problemu nauczyć się chociażby wizualnie tego forum. To tylko kolejne instalowanie śmieci na forum, możliwe też, że za tym pójdą błędy na forum.
Lepiej przestańcie o tym gadać i poczekajcie, aż Sey się wypowie.

So cze 23, 2007 9:43 am

Xaido napisał(a):
Lepiej przestańcie o tym gadać i poczekajcie, aż Sey się wypowie.

To on żyje Mr. Green ?

N cze 24, 2007 5:29 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona