Teraz jest Śr wrz 19, 2018 12:09 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Adnotacja dotycząca regulaminu oraz blokad 
Autor Wiadomość
Site Admin

Post Adnotacja dotycząca regulaminu oraz blokad
Witam

Jestem lsa2007 od MAIET ENTERTAINMENT, zastąpie Guntrixa przy wykonywaniu jego roboty. Będę umieszczać tutaj aktualizacje oraz zmiany dla International GunZ

W GunZ obowiązują ścisłe zasady odnośnie hackowania oraz nadużyć.
Każdej osobie korzystającej z programów trzecich tego typu zablokujemy permanentnie konto w International GunZ.

Jako iż jest jestem nowa i by zacząć łagodnie - nałożona zostanie 3 dniowa blokada na osobę, którą przyłapie na korzystaniu z hacków. Będzie to trwało do końca marca, później wprowadzę już bany permanentne. Tego typu kara nie jest zależna od mojej decyzji, a od wyniku rozmowy z całym naszym zespołem.

Dziękuje za to, że gracie w GunZ, jeżeli macie jakieś pytania związane z grą to prosiłabym o kontakt ze mną na Gunzfactor poprzez pw.

Sporządzę listę zbanowanych użytkowników wraz z wypisaną datą oraz powodem dla którego osoba została zablokowana. Jeżeli chciałbyś powiadomić o użytkowniku korzystającym z hacka lub wszelkich nadużyć proszę o uwzględnienie poniższych informacji w swojej pw.

Cytuj:
your charactername/or username:
Abuser's character name:
Time when happened:
Replay file:
Reason:

Imię Twojej postaci/konta
Imię osoby korzystającej z hacków/nadużyć
Czas w którym to nastąpiło
Nagrany replay <- bardzo ważne
Powód

Jeżeli w raporcie nie znajdzie się zamieszczony replay to taka wiadomość zostanie po prostu zignorowana.

Dziękuję za przeczytanie oraz dziękuję za to, że gracie w GunZ

ps. btw lsa2007 to inicjały wraz z 2007 na końcu.

Lista będzie się znajdować tutaj : http://www.gunzfactor.com/forums/f34/70 ... using.html

lsa2007 napisał(a):
Hello guys and girls.
I'm lsa2007 from MAIET ENTERTAINMENT and I will be taking Guntrix's reponsiblity for International GunZ. I will post updates and changes of International GunZ here.

GunZ have strict rules about hacking and abusing.
If one is proven to be using hacking programs or is hacking on GunZ will have his/her account blocked permanently in International GunZ.

Since this is my first month and to start with ease, I will only apply 3 day block to anyone proven to use hacks until end of MARCH. And later will be permanent block. The punishment is not drawn from my desicion only but from careful consultation to our team.

Thank you for playing GunZ and if you have any question related to the game please send me a pm in Gunzfactor.

I will be posting a list of blocked users with date they are blocked and the reason. If you would like to report a hack or abuse please add followinig information on the pm.

your charactername/or username
Abuser's character name
Time when happened
Replay file <- very important
Reason

If no replay file is attached then the pm will be simply ignored.

Thank you for reading and Thank you for playing GunZ.

ps. btw lsa2007 is just initial with 2007.

Pn kwi 02, 2007 9:32 pm

Post Re: Adnotacja dotycząca regulaminu oraz blokad
No wreszcie kobitke przyjeli do zespołu i już mniej hacków widzę ;] Wink w grze

Wt kwi 03, 2007 3:31 pm

Ja jakos po wyjsciu NaGunZ nie widzialem zadnego hackera.. i jak narazie tylko 1 hackera na nagunz : p

Ale w sumie robia dobrze i wreszcie pozbeda sie tych smiesznych lamusków.
Tylko szkoda ze juz nie gram w IGunZa Razz

Mogli to zrobic wczesniej ;p

Ciezki twoj los, ale nikt nad nim nie zaplacze,
Jestes tu sam i nie zmienisz tego raczej...

Śr kwi 04, 2007 8:19 am

3 slowa.
kobieta umie sprzatac.

Nie piszcie mi PM, nie zagladam tu.
z porzadnego forum zrobila sie moda na sukces, z mataha na czele.
i ten kto kasuje mi posty tez powinien moda stracic, tym bardziej ze niczym nie lamia regulaminu.

Śr kwi 04, 2007 10:55 am

NO WAI!!!
A JA GRAM NA Igunzie ale tam niski poziom same chajldy zostaly i inema z kim grac buuu pozatym lagi taie same jak na NA ;/ wiec siedze na NA a jak jest offline to ide na I Very Happy

Śr kwi 04, 2007 12:20 pm

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

Śr wrz 19, 2018 9:29 am
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]