Teraz jest Śr wrz 19, 2018 12:09 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Nowy admin IGunZ w Maiet 
Autor Wiadomość

Post Re: Nowy admin IGunZ w Maiet
@apropo tej koreanki

Lubię kobiety ze wschodu Very Happy mają takie delikatne rysy twarzy i wydają się taki drobniutkie Razz Asmond, twoje zdjęcie profilu... fajna jest Very Happy Tada! (patrz niżej)

Obrazek

Pt mar 23, 2007 5:19 pm
Site Admin

Witam, z tej strony Venister. Korzystam z konta Guntrixa.

Jest mi miło przedstawić Rei, nową menedżerkę ds. międzynarodowych MAIET entertainment, Inc. Mimo iż nie posiada żadnego doświadczenia związanego z branżą elektroniczną to kocha grać w gry komputerowe i potrafi władać paroma językami.

Nie radzi sobie jeszcze za dobrze w GunZ, tak więc jeżeli zobaczycie ją w grze to postarajcie się jej pomóc. Myślę, że można ją spotkać na wersji ijji

Chciałbym również poruszyć temat odnośnie prac personelu GunZ. W lutym zakończyliśmy nagrywanie dźwięków w San Francisco, personel GunZ zajął się natomiast ich mixowaniem. Dodaliśmy również sporo nowych efektów dźwiękowych związanych z Quest Mode, by urozmaicić rozgrywkę. (przez co waga klienta GunZ się zwiększy). Osobiście uważam iż są świetne

Jak narazie trwają prace nad poprawą zabezpieczeń antyhackerskich, tak więc nową wersję wraz ze wspomnianymi uaktualnieniami wypuścimy za parę miesięcy. :$ Prosimy narazie o cierpliwość. Praca wre.

Dziękuję

Venister
CEO/Producer
MAIET entertainment, Inc.

Venister napisał(a):
Hello, this is Venister who is appropriating Guntrix's account.

I really appreciate that I can introduce Rei, a new international brand manager of MAIET entertainment, Inc. Though she doesn't have any experience on game industry, she loves playing games and can speak several languages well.

She cannot play GunZ well yet. So please help her when you see her in a game. I think that she'll play at ijji.com.

And I would like to leave some comments about current GunZ team works. In Feb., I could finish recording some voices at San Francisco and GunZ team completed the sound mixing for GunZ now. Also we added many sound effects what related with the quest mode for improved gameplay. (For this, GunZ client size will be increased.) I think that they're very excellent.

But GunZ team currently working hard for Anti-Hacking now. So we'll release the new version with sound effects after few months. :$ Please be patient to wait for the new update. GunZ team is working hard and trying our best.

Thanks for reading. (and sorry for my poor English)

Venister
CEO/Producer

So mar 24, 2007 3:59 am

Fajnie że pracują. Ja już chyba od 0,5 roku wyłączam muzykę w grze, zastępując ją foobarem, może jak będzie nowa muza to coś się zmieni Smile

So mar 24, 2007 11:06 am

za pare miesięcy ;/

Obrazek
áříëľ - 39 lvl [Luck]
[E]Ariel - low lvl [Envy]

So mar 24, 2007 12:05 pm

a ja od tygodnia gram z soundtrackiem gunza , yo

So mar 24, 2007 1:07 pm

Phew! Jak za te pare miesięcy nie zobacze żadnego hackera przez tydzień to uwierzę. ;x

#Piteer
Soundtrax z gunza nie jest zły. :P

So mar 24, 2007 4:12 pm

Moze jak wprowadza nowe dzwieki to na moim gunzie wreszcie bede walczac gunzowska muzyke co nie bedzie popsuta bo mam dzwieki przez wirazryte a o dziwo na Igunzie dziwieki sa w normie...

Hit napisał(a):
wiem ze spoko
bardziej spoko nie moze byc
i mi kurwa nei mow ze nie jest spoko
jest zajebiscie SPOKO

N mar 25, 2007 6:37 pm

Sountrax z gza nie jest zly, ale to sa 2-3 piosenki Wink

Ach: THIS IS SPARTA
Ach: i uciekl

<F>zainstaluj gunza na nowo ^^
<z>heh a powiesz mi jak zrobic zeby nie odinstalowywac?

N kwi 01, 2007 5:58 pm

Seymour napisał(a):
Witam, z tej strony Venister. Korzystam z konta Guntrixa.

Jest mi miło przedstawić Rei, nową menedżerkę ds. międzynarodowych MAIET entertainment, Inc. Mimo iż nie posiada żadnego doświadczenia związanego z branżą elektroniczną to kocha grać w gry komputerowe i potrafi władać paroma językami.

Nie radzi sobie jeszcze za dobrze w GunZ, tak więc jeżeli zobaczycie ją w grze to postarajcie się jej pomóc. Myślę, że można ją spotkać na wersji ijji

Chciałbym również poruszyć temat odnośnie prac personelu GunZ. W lutym zakończyliśmy nagrywanie dźwięków w San Francisco, personel GunZ zajął się natomiast ich mixowaniem. Dodaliśmy również sporo nowych efektów dźwiękowych związanych z Quest Mode, by urozmaicić rozgrywkę. (przez co waga klienta GunZ się zwiększy). Osobiście uważam iż są świetne

Jak narazie trwają prace nad poprawą zabezpieczeń antyhackerskich, tak więc nową wersję wraz ze wspomnianymi uaktualnieniami wypuścimy za parę miesięcy. :$ Prosimy narazie o cierpliwość. Praca wre.

Dziękuję

Venister
CEO/Producer

Jak da zdjęcie naucze ją całego k-Style xD <rotfl> <brechta sam z siebie>

Wt kwi 03, 2007 11:33 am

Powinna istnieć opcja edycji plików .mrs i chyba prawdopodobnie taka możliwość jest.
Tak więc ściągać parę plików, wlączyć Uruchom -> CMD.exe i jazda ;]

Cz kwi 05, 2007 8:49 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona