Teraz jest So lut 24, 2018 5:58 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Dziękczynny Event 
Autor Wiadomość

Post Dziękczynny Event
Witam graczy gunz

Dziękczyny Event zacznie się dziś po konserwacji w dniu 20 listopada 2007 i skończy się w środe 28 listopada.
Podczas tego eventu, użytkownik będzię mógł zdobyć "Turkey Dinner(dosłownie obiad z indykiem)" jeżeli zagrasz na Prison Qest.
Turkey Dinner jest używany jako medical/repair kit. Każdy taki jeden Turkey dinner pozwala na zreperowanie +8HP/8AP i może być wyrzucony podczas gry tylko 3 razy. Turkey Dinner może być,także sprzedany za 30 Bounty. Cieszcie się tym eventem i miejcie zabawe z Dziękczynego Eventu!

Turkey dinner!

http://downfile.ijjimax.com/cms/arcade/ ... unz239.jpg

Dziękuję,
GM_Devilito

Cytuj:
Hello GunZ players,

Thanksgiving Event will begin today after the maintenance November 20th, 2007 and will end on Wednesday November 28th, 2007. During this time, users can get a Turkey Dinner item from playing prison quest. This Turkey Dinner item is used like medical/repair kits. Each Turkey Dinner will recover +8HP/8AP and can be dropped 3 times per item. Turkey Dinner item can also be sold for 30 Bounty. Enjoy the event and have a Happy Thanksgiving!

Thank You,
GM_Devilito

Mój pierwszy przetłumaczony tekst
Tinwe

Aw... Przeniescie ten topic do Nagunz ogłoszenia!! Komp mi się zacioł i nie zauważyłem,że to Dzał Klany!

Nie bardzo mi się to podoba, ale niech już zostanie.
T.

Cz lis 22, 2007 11:34 am

Post Re: Dziękczynny Event
zajebiscie , nie bylo mnie od 20 i teraz jest maintrance >>'

no , ale przynajmniej w egipcie bylo fajnie

edit : jakies obrazki mogles wrzucic , bo na stronce ijji pewnie inaczej wyglada ;x

Śr lis 28, 2007 4:19 pm

Nic nie straciłeś, obiadki się kończą po 7 dniach (czyli dzisiaj), dostawało się je z co drugiem "beczki" na queście i wcale nie dawały tak dużo (bardzo pomóc mogły tylko początkującym których nie stać na normalne medsy, chociaż oni pewnie i tak nie umieja ich uzywać xDXD)

Śr lis 28, 2007 5:40 pm

Bzykacz napisał(a):
Nic nie straciłeś, obiadki się kończą po 7 dniach (czyli dzisiaj), dostawało się je z co drugiem "beczki" na queście i wcale nie dawały tak dużo (bardzo pomóc mogły tylko początkującym których nie stać na normalne medsy, chociaż oni pewnie i tak nie umieja ich uzywać xDXD)

48 HP + 48 AP od 1 lvla... z 8 weight... Ty chyba nie umiesz ich używać...

Śr lis 28, 2007 7:26 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]