Teraz jest Śr paź 17, 2018 8:35 am

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Polski serwer GunZ 
Autor Wiadomość

Post Re: Polski serwer GunZ
1) Nie ja ten obrazek sporządziłem.
2) Tak, is. Znasz liczbę pojedynczą od słowa "news"? Coś jak "widzę 1 drzwi ale tam stoją aż 4 drzwi!"
3) Muszę. Ludzie którzy to robili kiedyś już tu nie zaglądają/mają banany. Show must go on! Poza tym, ludzie się zmieniają.

So sie 28, 2010 2:44 am

4. Widze Nekro ze tylko Ty przetrwales.. nikogo innego z naszych/moi czasow juz nie ma?

Śr gru 29, 2010 4:52 am

Jest Mataha, jest Jacky, jest kilka innych osób których nicków nie chce mi się szukać.
Pewnie w grze znalazłbyś więcej ludków.
что ты хочешь? :)

Śr gru 29, 2010 7:49 pm

Ding!

Nekro - są jeszcze gry na private 'Polska' czy coś takiego? : X
Jakiś rok temu patrzyłem, to już ten zwyczaj kompletnie zanikł : ( może się coś zmieniło.

Cz gru 30, 2010 1:09 pm

Nie wiem. Raz, że teraz ostro gram w Ragnaroka bo wszyscy moi kumple z GunZa tą grę porzucili, wszystkie bossy owniłem a z każdego duela/czegokolwiek innego wywalali mnie za karabin i rakietnicę. Dwa, że na priv 'Polska' byłem może ze 2-3 razy. Ogólnie byłem mało zintegrowany z forumowiczami. Tylko na polskim 3artsie pograłem z nimi trochę moim super nub-stylem.

BTW
Kumpel od bossów proponował mi ostatnio powrót do ganca!

Cz gru 30, 2010 5:23 pm

Jak zauważyliście, mój serwer 3arts GunZ niestety padł jakieś pół roku temu. Korzystając z chwili wolnego czasu chciałbym zapytać Was, czy chcielibyście jego reaktywacji? Tym razem nie byłby to serwer wyłącznie dla Polaków - jest nas zbyt mało.

Kupiłem domenkę pod serwer:
http://gunz24.eu/

Jest też nowa, profesjonalna szata graficzna (przygotowana za czasów 3artsa). Pingi byłyby w najgorszym wypadku takie jak na 3artsie, ale prawdopodobnie o połowę lepsze. Tym razem, żeby utrzymać serwer będę musiał wprowadzić premki, bo na działanie charytatywnie mnie nie stać.

Wt sty 04, 2011 11:25 pm

DO WANT!
Obrazek
@EDIT
Aha, przebijesz to: viewtopic.php?f=7&t=2406&st=0&sk=t&sd=a ? Da się zrobić ping klient - serwer?

Śr sty 05, 2011 12:45 am

Aż sięgnąłem po chusteczkę

A czy na 3arts'ie były problemy z leadingiem? ;>
Nie wiem jak oni to zrobili, ale najwyżej spróbuję zakosić im klienta. Wg mnie musieli załatwić sobie po znajomości legalne nowe pliki serwerowe np. z BR Gunza (były tam leady?)

Śr sty 05, 2011 1:41 am

Na 3artsie były 0,5-1cm leady na moich ustawieniach monitora :P
Wczoraj, gdy rozsyłałem link do Twojego posta zamieniłem kilka słów z Jackym. Nasunęły się takie pytania:
>ostatnio w sumie brakowało rąk do pracy: programistów itp. Jak będzie z tym teraz?
>jak zachęcisz internaszynali aby grali na 3artsie?
>jak zachęcisz bogate bachory do serwera bez double shotgunów? :lol: Ja przykładowo nie należę do ludzi którzy przelewają realną kasę za virtualne przedmioty.

@EDIT
Jeszcze zobaczę jakie leady są na hiszpanie i powiem Ci, czy warto coś z tym kombinować xP

Śr sty 05, 2011 2:52 pm

3arts był de facto bardzo dobrze przygotowany od strony programistycznej i konfiguracyjnej. Pod koniec czerwca śmigało wszystko jak powinno. Niestety straciłem serwer dedykowany w wyniku rozstania z partnerem biznesowym. Problem polegał na tym, że wspólnik wycofał się z interesu z dnia na dzień - bez zapowiedzi. Przez to straciłem wiele cennych danych znajdujących się na serwerze związanych i niezwiązanych z Gunzem. Część backupów się na szczęście zachowała, więc po prostu przywrócę serwer do stanu z okolic kwietnia/maja. Myślę, że podobnie jak wtedy, znajdą się ludzie do pomocy.

Cytuj:
jak zachęcisz internaszynali aby grali na 3artsie?

Reklamą na zagranicznych forach i stronach o Gunzie. Ciekawą opcją przy tworzeniu postaci. Premiowaniem za zapraszanie na serwer znajomych. Jeśli macie inne propozycje, piszcie.

Cytuj:
jak zachęcisz bogate bachory do serwera

Np. eventami i turniejami z realnymi nagrodami ;)

Poza tym możesz sobie porównać poziom gunza 360 czy eurogunza do tego co było u nas.

Śr sty 05, 2011 3:10 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona