Teraz jest Wt sie 14, 2018 8:06 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 Historia polskiego community - Chronicles 
Autor Wiadomość

Post Re: Historia polskiego community - Chronicles
Ten projekt nie jest jeszcze dokończony!
Jeszcze nic nie wspomniałem o community na JGunZ, Stormie, dochodzą dodatkowe elementy...
Czekam na wenę, żeby dokończyć.

Pn sty 07, 2008 8:52 pm

Ehh... tak sobie przegladam forum i natrafiam na ten temat.. Czytam czytam az natrafiam na moj nick ;p lezka mi sie w oku zakrecila. To byly najlepsze czasy w mojej karierze online (lol). Pewnie nikt mnie nie pamieta (a moze jednak). Po przeniesieniu sie na ijji juz nikogo z was nie spotkalem ;p
P.S pozdro dla xaviego i thx za pamiec. Gram z megaraa na ijji ;p
p.S 2 nie za bardzo pamietam zebym byl uczniem matahy o.O k stylu nauczyl mnie pewien anglik..

Cz lut 14, 2008 4:16 pm

Mat jak dla mnie twoje Community na temat tego co bylo na stormie Jgunz , Ssie . Bo mówiąc szczerze 90% ma to głęboko w d.;] . W swojej opowieści umieszczasz tylko to co dotyczylo bezposrednio ciebie i o czym sie dowiedziales . A czego ty sie nie dowiedziales? Było wiele spraw i sytuacji o których nie wspomniałeś . Temu jedyne co moge stwierdzić , to żal jaki mnie sciska przez to jak nisko spada Twoje Community ;] , PzdrO ;]

Wt kwi 08, 2008 10:33 pm

raideros napisał(a):
Mat jak dla mnie twoje community na temat tego co było o Stormie, Jgunz, ssie. Bo mówiąc szczerze 90% ma to głęboko w d.;]. W swojej opowieści umieszczasz tylko to co dotyczyło bezpośrednio ciebie i o czym się dowiedziałeś. A czego Ty się nie dowiedziałeś? Było wiele spraw i sytuacji o których nie wspomniałeś. Temu jedyne co mogę stwierdzić, to żal jaki mnie ściska przez to jak nisko spada Twoje Community ;], PzdrO ;]

Za ortografię pała, zgłoś się do wychowawczyni po tekst poprawkowy.

A tak poza tym, czytam sobie z Twojego podpisu:
Cytuj:
Zanim ocenisz kogos...
Oceń samego siebie. -Pzdro

Powinieneś się dostosować do tego, o czym mówisz, nieprawdaż?
O innych rzeczach, typu, że wg Ciebie Ty stanowisz 90% community (muszę powiedzieć, że dużo osób odeszło, skoro mamy taką sytuację) czy moje community (jakie moje community? Envy? Niedługo druga rocznica powstania, dziękuję) dopowiedz sobie sam.

Bez poważania,
Mat

PS Mówisz, chłopcze, że bardzo ciężko pracujesz. Ale szkoły to Ty chyba nie zaliczyłeś.

Wt kwi 08, 2008 11:09 pm

Niep otrzebuje twojego poważania, dorośnij dzieciaku ;]
A zanim sie wypowiesz zacznij czytać ze zrozumieniem , to nie tylko moje zdanie ze twoje community jest niepełne i nigdy nie bedzie tyle odemnie. Jezeli nadal nie rozumiesz to przeanalizuj to sobie po literce ;]

Wt kwi 08, 2008 11:15 pm
Site Admin

Czy Wy nie potraficie żyć w zgodzie, jeden z drugim? Czy może jakąś prywatną wojnę prowadzicie? Zresztą mało mnie to obchodzi, na forum tego typu posty nie będą tolerowane. Jad toczyć równie dobrze można na gadulcu lub przez pw.

Niestety krytykować każdy potrafi, wszak to naturalna cecha każdego Polaka. Jeżeli widzisz raideros jakieś nieścisłości w opisanym artykule to napisz o tym w tym temacie zamiast agresywnie formułować swoje wypowiedzi i wywoływać niepotrzebny flejm war. Mat zanim zamieścił wszystko na forum wspominał, że chciał zachować obiektywność podczas pisania tego artykułu. Oczywiście, ciężko o bezstronność, kiedy samemu jest się uczestnikiem opisanych wydarzeń, jednak według mnie zdołał podołać zadaniu. Również zawarcie każdego najmniejszego szczegółu wymagałoby od Mata naginania czasoprzestrzeni, łamania barier czasowych, grania non toper i bycia w dziesięciu miejscach naraz, a wiadomo, że każdy z nas jest z tej samej gliny ulepiony i do poprawnego funkcjonowania potrzebuje co najmniej 8 godzin snu.

Z mojego punktu widzenia informacje zawarte w jego poście są szczegółowe i przejrzyście opisane. Poza tym Mataha, jak i większość innych osób zarejestrowanych na forum, jest z grą w zasadzie od samego początku, więc nie można napewno mówić o tym, że występują jakieś przekłamania. Potwierdzić to może choćby fakt, że dotychczas żaden z forumowiczów nie miał żadnych pretensji odnośnie opisanych wydarzeń.

Czytając Twoje wypowiedzi raideros nie zauważyłem żadnych argumentów, które popierałyby Twoje stwierdzenie poza 'wszystko co opisałeś ssie i jest do dupy'.

Doszukałeś się błędu w poście? Opisz go, uzasadnij swoją wypowiedź.
Brakuje pewnych informacji? Dodaj coś od siebie.
Ostatecznie jak Ci się nie podoba ta wersja to napisz własną, proste, ale nie ignoruj czasu Mata włożonego w napisanie tego artykułu.

Śr kwi 09, 2008 1:32 am

Głównie to chodzi mu o to, że to są przeżycia Matahy, oczywiste jest, że on nie widział wszystkiego, jednak mógł to opisać z osób widza a nie twórcy Community i myślę, że byłoby to lepsze.

Śr kwi 09, 2008 8:39 am

Sey masz czesciowo racje ale przede wszystkim chodziło mi o Stronnicze opisywanie "FAKTÓW" w tym temacie , iGunz został opisany ze strony graczy którzy trzymali sie razem , a była masa dobrych graczy którzy woleli sie trzymać na dystans , ale o tym ani słowa nie ma ;] . Relacje Mata są jego sprawą , ja osobiście nie chciał bym ingerować w to co pisał ale nikt nie zabroni mi wyrazić własnego zdania na ten temat .
Co do wypowiedzi zumera (@up) moge sie zgodzić w 100%
Bye

Śr kwi 09, 2008 12:38 pm

Raideros, Myśl. To nie jest trudne.

Skoro byli ludzie, którzy woleli trzymać się na dystans, to skąd do cholery Mat ma o nich wszystko wiedzieć? Po drugie jeśli nie ingerowali oni w życie polskiego Community to w żaden sposób nie należy im się miejsce w opowieści, bo losowe osoby nie są w niej potrzebne.

Być może poczułeś się urażony, że Ciebie tam nie ma?

Śr kwi 09, 2008 12:56 pm

raideros napisał(a):
Sey masz czesciowo racje ale przede wszystkim chodziło mi o Stronnicze opisywanie "FAKTÓW" w tym temacie , iGunz został opisany ze strony graczy którzy trzymali sie razem , a była masa dobrych graczy którzy woleli sie trzymać na dystans , ale o tym ani słowa nie ma ;] . Relacje Mata są jego sprawą , ja osobiście nie chciał bym ingerować w to co pisał ale nikt nie zabroni mi wyrazić własnego zdania na ten temat .
Co do wypowiedzi zumera (@up) moge sie zgodzić w 100%
Bye

To, jeśli o tym tak dużo wiesz, napisz sam o tych, co "woleli się trzymać na dystans"...

Xaido napisał(a):
Być może poczułeś się urażony, że Ciebie tam nie ma?
I think so~

Ach: THIS IS SPARTA
Ach: i uciekl

<F>zainstaluj gunza na nowo ^^
<z>heh a powiesz mi jak zrobic zeby nie odinstalowywac?

Śr kwi 09, 2008 1:04 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona