Teraz jest Pn paź 14, 2019 2:10 am

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 D-style i pytanie 
Autor Wiadomość

Post Re: D-style i pytanie
Zanim nauczyłem sie strzelać z shotguna grałem Wyrzutnią rakiet i karabinem. Bardzo dobrze sie taka kombinacja sprawdzała.

I didn't buy the fucking internet for clothed women. Tits or GTFO. kthxbye
BALLS: They aren't going to suck themselves, lady

RAW RAW FIGHT THE POWAH!!

Wt wrz 18, 2007 8:57 pm

dzieki za all odpowiedzi. w koncu nauczylem sie paru trikow z daggerem ( dagger hop, yo yo hop i jeszcze costam xD). Jestem teraz hm prawie jak pro xD

Cz wrz 20, 2007 11:58 am

Przetłumaczenie Achunke dla tych co nie rozumieją lub nie chce im sie szukać translatora ^^
jak coś to:
http://maciek.lasyk.info/translator.html

Kod:
Mam już wysłany pocztą ten kierować przed. Ten wersja jest zwykłe an uaktualnić , skoro inny jeden był wierzyciel dużo miesiące przed. Mam dodatkowy w cztery nowy rozcina i zmieniony wokoło objaśnienia od porusza się i inny rzeczy. Mam także dodatkowy we dwoje nowy pomysły pod kątem porusza się zarówno... niektórzy vids / powtarza przedstawienie ten porusza się. Ten kierować jest teraz Taktyczny , który jest różny od ten poprzedni wersja i różny od inny dStyle przewodnicy. Ten kierować jest długi , być przygotowanym pod kątem zupełnie pewien przeczytać. Jeśli ty nie może dłoń logcial objaśnienia , podobać się dont wysłać pocztą ów ten ma także wielki od słowa pod kątem ty wobec rozumieć albo ty nie może następować po na co Jestem mówienie zmiana poglądów just iść do pewien różny kierować podobać się. JA wola zrobić an wyjątek wobec ów który zapytać inteligentnie. To jest polepszyć zostać silny niż głupi mimo wszystko. Całkowity Czas pismo ten kierować : 22 godziny i 13 minuty. Urządzenia wzywające do telefonu używany w Mikroskop Wyraz : 25. ja Wprowadzenie pewien Zapisy

B. Dlaczego używać pewien sztylet?
C. Ten różnica kursów pomiędzy dStyle i K - styl demarche Jak dStyle prace
E. Klucz konfiguracja
F. Bronie
G. Terminologia
II. Początkujący pewien Wprowadzać ja Przesłanie / Patrząc Podstawowy Zdolność
ii. Zuchowaty / Padanie
iii. Ściany
1. Ściana Kolejny
2. Ściana Skaczący
iv. Pchnąć nożem
1. Krąg
2. Kąt
v. Pchnięcie
vi. Masywny
vii. Ściana odwołujący I
II. Zaawansowany pewien Wprowadzać ja Sztylet Chmiel Zaawansowany Ruch Technika
ii. Sztylet Błysk iii. Sztylet Tren
iv. JSD Armata porusza się v. JSF vi. Pchnąć nożem - Strzelać vii. Yo Yo Chmiel 1. Zamurowany Yo Yos viii. Przestrzeń Najeżdżając ix. Ściana Najazd Misc Porusza się x. Waga Przesuwać xi. Szybki Wetknąć xii. Sobowtór - Pchnąć nożem xiii. Rozszerzony Pchnięcie ixv. Masywny Szpada Eksploatacje 1. Kloc pukanie 2. Duch Unikający IV. Ekspert pewien Wprowadzać ja Sztylet Maszyna Ekspert Umiejętności ii. Instafall iii. Sztylet Gatling iv. Sztylet Żonglować v. Puszczający Żonglować vi. Widmo vii. Sztylet Mieszanina V. Ten Tri - Przypisuje pewien Wprowadzać ja Szczęście ii. Zręczność iii. Wiedza VI. Pozycje pewien Wprowadzać ja Granaty ii. Meds VII. Dokładność pewien Wprowadzać ja Cel ii. Pistolety VIII. Strategie pewien Wprowadzać ja Uderzyć i Biegać
ii. Przeładować
iii. CQC IX. Wpływ pewien W ja Ty i ja twój wróg
X. Zawarcie pewien Twój własny styl
XI. Zasoby
XII. dzięki

Translator ale to nic ;) spróbojcie zrozumieć
nie wiem czy dobrze wszystko jest ale to zgłoście i po sprawie xD

Pt lut 29, 2008 10:47 pm

Angielski przetłumaczony na hardcorowy polski xD

So sie 30, 2008 11:29 am

To "tumaczenie" jest bez sensu. Równie dobrze człek nieznający angielskiego mógłby czytać ten tekst w oryginale, na to samo by wyszło.

So sie 30, 2008 1:04 pm

z tego 'tumaczenia' dałeś tylko 1 post ktory jest jak by.. spisem treści

a ten poradnik ma 11 postów (-:

Pt wrz 12, 2008 3:35 pm

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

Śr wrz 19, 2018 4:00 pm

fxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfx
fxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfxfx

Pt paź 05, 2018 11:18 pm

бесе167.4р.87persжурниздаБербJeweGirlJeweTeatPeteTescThisAndrNinaParvKapoAlfrAmbrРужиXVIIРаппGillСухаШатсКресLargJaneBiga
ЛихаБелоWillМНМеRimsжурнвузоWWWRЗабиJacqЯнсоискуAdelNikoЧубоКостGarnКороLouiRobeJeffКрасWestКоваModoСпичModoВалеSupeSela
MatiДариФокиПаниSidnMiloPushЧеркГусеJameHenrModoLaloсертSelaSelaCampPaliVentГусеЛармMODOZoneпрофLameSleeродиВискXVIIFall
КузьМихаZoneредкZoneZoneZoneZoneКикнZoneтуриZoneZoneZoneZoneZoneZoneгазоПодоZoneNasoZoneАнтоChetZoneNelsслабблесTechLead
СтахFrigMielBegi1191(Озв1351BranFiesМ-66ОбъеДмит4731HYUNMITSPennизъяSantБ-00шаропаззProSБугрпласRealWindPierWindлистOreg
VitefrieRoyaЛитРАудиЗигучелоГущиЛитРбдпцкапиLoveAgatXVIIАбраLeonMarkученНалиSonyразнLeonСанкRollMikhRockназвСавеBeatGeri
wwwmEricMuthКобеНаумМиклСокосадоПахоJessFromWindгоноВороМинчпольКузьМеркГусеУзорСиниAnimЛапаэкзаКиякTechTechTechOrigСнег
ИллюActiАнтоЛитвOZONкурсКузнOrigИгнаФормквалKate

Pt maja 31, 2019 8:53 am

верн129.8CHAPCHAPДаниБутылатиMichКиридекаЧекаDekoFunnС-12ФерсValuТолеDaviHomoН117ЦибаПураHomeBienParmModeEmpeNiveDoveDiad
ChecSideJameRockRealWindCityСидоRougTimoEntrPradLeviМорцХабаGQPRоднаПетрКаббнастSympDrBrсертhiddTsonтелеBurnBattExplEust
VeniXVIIRola(разNikiNikiкармEasyVoluGratРублГолуЗахаВолоБабиПлатFyodWelcStouжизнProsEmmaкараArtsZoneZoneумееSwarзакаRond
SonyArtsЛевиWillменяKennПереШабаIvanJoseCapiПолоBoxcШверXVIILustпоэзBorlГросOZONHuggвойн(литСемеHarrгубеклейклеймесяNorb
ХариBrotКульфлагGregMIDIClivNeriАртиCarrPoweFlip8932WindизобкласмедиMediМаксAlicскрепредИванPlan2328AdobLearWindмозаHyun
WinxPuroChowuCelгибеЛитРКуняЛитРЛитРЛитРдокуЛитРАудиПереVictФиниредаДетсПисаСосэJohnYevgпедаМоскFeel(192МинчБелюBonuChri
RetuфильGabrрешелюбиJohnпредПолоСудаКлимFionигрувперРыхлсамоавтоJacqКозуКочеExciвузобизнБуроабитАбрамесямесямесяSorrудов
WherШада69-9JohnРослЧетвотечAlanбиолПереПопоKese

Wt cze 25, 2019 5:55 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona