Teraz jest Pn maja 21, 2018 8:24 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 4x bf 
Autor Wiadomość

Post Re: 4x bf
:ugeek: :ugeek: :P frajerstwa cała masa może być ban za tego posta ale po tym jaka bieda w porównaniu do innych forum tu panuje to żal żal mi was cieszyć się nie umiecie że ktoś wymyślił coś innego od bf -.- i nie pisze 40002 poradnika jak zrobić dbfa bo na tym zakurzonym forum to widzę jeden temat na 3 tygodnie w dodatku denny pro'si kurwa heheheh kurwa ciecie a nie pro'si piszą jak by napierdalali w to latami w większość nawet 2 lat przebiegu niema walicie potem mojej babki nara.

Wt mar 24, 2009 8:46 pm

Oprócz tego, że nie znasz podstawowych zasad ortografii, po twojej wypowiedzi prawie nic nie zrozumiałem oprócz tego, że uważasz, że wymyśliłeś jakiś trick, którego nie wymyśliłeś, lol.

Wt mar 24, 2009 9:44 pm

Propozycja: załatw mnie tym swoim quad bfem.

Wt mar 24, 2009 9:46 pm

Jak pewna osoba kiedys powiedziala ,,GunZ psuje mlode umysly'' :) tutaj mamy doskonaly przyklad niedowartosciowanego mlodego czlowieka ktory probuje podniecic sie czyms czego nie wymyslil. <<<---- KROPKA FTW :P

Śr mar 25, 2009 7:19 pm

20 lat bardzo młode -.-

Cz mar 26, 2009 10:21 pm

Haha, no to nieźle masz 20 lat i jesteś idiotą? Pogratulować rodzicom, nie wracaj na to forum tu same dzieci i frajerstwo, miałeś stąd iść więc okaż się chociaż słowny, plz plz.

Pt mar 27, 2009 9:40 am

Tatsu, nie można do Ciebie napisać, więc napiszę tutaj:

Cytuj:
frajerstwa cała masa

Chodziło o to, że On tak uważa nie ja, więc warna dostałem nie zasłużenie ;(
Cytuj:
Nawet nie wiesz co to znaczy frajer

frajer - jest to po prostu osoba dająca się łatwo nabrać, jest za bardzo wierna normą moralnym, sorry nie wyszło Ci ;(

Pt mar 27, 2009 11:11 pm

Zumer napisał(a):
Tatsu, nie można do Ciebie napisać, więc napiszę tutaj:

Cytuj:
frajerstwa cała masa

Chodziło o to, że On tak uważa nie ja, więc warna dostałem nie zasłużenie ;(
Cytuj:
Nawet nie wiesz co to znaczy frajer

frajer - jest to po prostu osoba dająca się łatwo nabrać, jest za bardzo wierna normą moralnym, sorry nie wyszło Ci ;(

O. Ktoś zna prawdziwą definicję tego słowa.

So mar 28, 2009 4:01 pm

http://www.sjp.pl/co/frajer

So mar 28, 2009 4:15 pm

K-style jest już w 100% odkrytym stylem. Czekamy na Gunz 2. Uważam,że wymyślanie takich typu kombinacji jest BEZUŻYTECZNE na cw/tdm/duel. Teraz modne stało się (jak ja to nazywam) power slide z flipem + rhs. Zapewniam Cię, że nie uda się nikomu wy myśleć coś nowego. Daj sobie spokój z marnowaniem czasu i robieniu czegoś co jest kompletnie nie potrzebne. Jeżeli chcesz naucz się k-style, a później kombinuj nad szybkością czy fake stepami. Prywatne Gunz-y są gorsze niż prywatne serwery Tibi ( chociaż w to nie grałem). Kupujesz premium sg + armor - masz 1000hp/1000ap. Ci co grali ze mną turniej wiedzą ocb :) (a w szczególności Nerval) Na przyszłość nagrywaj FRAPSEM, jak Ci już powiedział szanowny Tetsujin. Tyle co mam do powiedzenia na temat nowych stepach czy p-serwerach. Pozdrawiam polecam się na przyszłość 8-) .

Pn kwi 06, 2009 11:47 am
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona