Teraz jest Wt paź 23, 2018 11:42 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Pytanie odnośnie k-style 
Autor Wiadomość

Post Pytanie odnośnie k-style
Witam chciałem sie spytać w jakim czasie mniej wiecej zaczeliscie opanowywac k-style

Pn maja 03, 2010 10:25 pm

Post Re: Pytanie odnośnie k-style
Gram kilka lat a jeszcze nie potrafię. :<

Wt maja 04, 2010 10:34 am

Ja gram może miesiąc i opanowałam już podstawowe techniki takie jak BF DBF SS HS. Problemem pozostaje jednak dobór odpowiedniej techniki w odpowiedniej sytuacji, no i to celowanie na SS/HS jest koszmarnie trudne.
Jednak na świeżo zrobionej postaci mam już ponad 70% winning choć ostatnio spada przez to że mam już 21+ level a gracze tam są na prawdę o niebo lepsi niż na poprzednich channelach.

Smutne, że 80% Polaków jakich spotykam w grze to "będę tu stać i strzelać". A przecież zapoznanie się z tymi technikami nie jest trudne, wystarczy średnie zaangażowanie się i umiejętności. Ale ich usprawiedliwieniem zawsze jest, że grają e-style i jest to "styl taki sam jak k-style i d-style" (co widać na przykładzie ich 30% winning max w pokojach 21+).

Pamiętajcie, e-style opiera się na tym czego nie ma (na braku technik). Jest łatwy i wystarcza na niskich poziomach gdzie gracze mają znacznie mniej pancerza i są słabsi, jednak już od 11+ stajecie się bardzo łatwym celem, zwłaszcza w walce kontaktowej. Ktoś powie thumblingiem też da się robić uniki, ja powiem że takie uniki są za powolne i zbyt łatwe do przewidzenia. Dlatego chcąc nie chcąc będziecie musieli się nauczyć przynajmniej podstaw, a to wcale nie jest trudne.

Wt maja 25, 2010 3:30 am

LuL, spray spokojnie może zabijać kauczuki ze scyzorykiem i pompką. Wystarczy zacząć używać mózgu. Sęk w tym, że jak ktoś z karabinem zacznie ownować "pr0, uber duper madafaka k-stylerów" to oni zaczynają krzyczeć "noob!", "sprayer!", "no RL/spray!" i mamy gotowe głosowanie za kickiem. Sorry ale większość dzieci uczy się k-stylu tylko po dlatego, że inni znają. Glitche nie są potrzebne do zwycięstwa, o. Zapraszam na polski serwer na duel ;>
http://gunz.3arts.pl/

Wt maja 25, 2010 10:07 am

Ja używam "hybrydy" K-style + spray/RL. Od niedawna tak gram i jeszcze muszę tą technikę udoskonalić, ale na DM sprawuje się całkiem dobrze.

Wt maja 25, 2010 3:29 pm

Również uważam, że gracz który używa karabinu nie musi od razu być noobem.

Z resztą po to robią karabiny na wyższe poziomy niż 11+. I to nie dla Questów, bo takie bronie były zanim Questy w ogóle pojawiły się na GunZ'ie.

Prawdą jest, że jest dużo graczy którym naprawdę nie chce się nauczyć k-style a ich odparciem na oskarżenia ''nooba'' czy ''sprayera'' to to, że e-style to taka sama taktyka jak inna.

Jednak znam parę osób, które świetnie się posługiwały karabinem. Tak jak kolega wyżej - wystarczy użyć głowy.

Nigdzie nie jest napisane, że każdy dobry gracz musi używać k-style. Ani nigdzie nie napisano, że żeby dobrze grać to podstawą do tego ma być k-style.

Jest mnóstwo broni, kombinacji i innych co tylko pokazuje, że k-style to nie jakiś obowiązek tak jak większość sobie to wyobraża.

To, że spora większość graczy używa k-style nie znaczy, że każdy ma tak robić.

Osobiście sama używam tego stylu albo używałam jak kto woli. I powiem, że żeby przerzucić się na karabin musiałabym włożyć jednak dużo pracy by być naprawdę dobra.
Z resztą myślę, że kstyle to najładniejszy styl, wizualnie.

Cz maja 27, 2010 4:08 pm

Bloo napisał(a):
Z resztą myślę, że kstyle to najładniejszy styl, wizualnie.

most important, isnt it?

@dzięki

Ach: THIS IS SPARTA
Ach: i uciekl

<F>zainstaluj gunza na nowo ^^
<z>heh a powiesz mi jak zrobic zeby nie odinstalowywac?

Ostatnio edytowano Cz maja 27, 2010 8:16 pm przez Jacky, łącznie edytowano 1 raz

Cz maja 27, 2010 4:35 pm

Ten jak zwykle przyjdzie i się uczepi czegoś co w danym temacie jest NAJMNIEJ WAŻNE ; )

Cz maja 27, 2010 4:40 pm

Nic nie jest tak ładne jak widok celownika trzymającego się sztywno 1-2cm przed przeciwnikiem, ten ciągły płomień z lufy, animacja padającego po takiej serii ludka i potem to, co wypisuje na chacie.
No dobra, kobietki są ładniejsze ;)

Cz maja 27, 2010 6:51 pm

Imo, zeby grac jakimkolwiek stylem trzeba najpierw nauczyc sie kstylu, chociazby podstaw jak rhs rss dbf. Granie ze sprayem wymaga dobrego aima, a wiec takze leadu i uwazam, ze estyle glownie na tym sie opiera. Low lvle grajac estylem uzywaja slabych sprayow, ktore maja wysoki delay i maly dmg, a z czyms takim nie zabija kstylera. Za to spray z boxow po 1k bounty moze sfragowac jedna seria (50 ammo, niski delay, duzy dmg) i w rekach dobrego gracza wywoluje flame&hate. Zreszta wiekszosc ludzi strzela ze spraya zabijajac wszystkie sciany na mapie i nazywa sie estylerami. Sa to ludzie za glupi, zeby nauczyc sie kstylu, a za slabi, zeby grac estylem.

tl;dr
noob/begineer =/= estyler, kurwy.

dobry kstyler > dobry estyler, ale juz dobry kstyler = dobra hybryda.

Pt maja 28, 2010 3:47 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona