Teraz jest Śr sie 15, 2018 2:55 pm

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Quest mode. Jak grac by wygrac? 
Autor Wiadomość

Post Quest mode. Jak grac by wygrac?
1. Nigdy nie startuj sam, masz nikle szanse zeby przetrwac, chociaz niektorzy potrafia.

2. Nie oplaca sie ladowac jednego goblina z broni dalekozasiegowej, uzyj na niego butterflya na boki badz gdy nie umiesz, uzyj kombosa skok->dash->slash.

3. Staraj sie wybijac gobliny w nastepujacej kolejnosci:
Shaman
Shooter
Champion
Goblin

4. Zawsze uzywaj techniki tumbling (lub, gdy umiesz, halfstep) gdy goni cie zgraja goblinow.

5. Skonczyla sie amunicja, kumpli nie ma a respawnu ammo nie widac? To nie musi byc koniec. uzyj techniki butterfly lub light step skakajac goblinom po glowach, nikle szanse ze Cie zaatakuja, a ty trafisz kilka na raz.

6. Zbieraj wszystkie respawny i skrzynki, nawet jezeli masz full amunicji i zdrowia, nigdy nie wiadomo czy nie dostaniesz w tym momencie strzala ze strzelby.

7. Staraj sie zawsze byc w ruchu, uzywaj scian do poruszania sie jezeli tylko sie da.

8. Staraj sie nie pisac, chyba ze wszystkie moby wyciete lub jeszcze sie nie spawnowaly.

9. Kazda bron jest dobra na questa, ja ostatnio gralem JEDNYM shotgunem i szlo niezle.

10. Na koniec wypada podziekowac druzynie za pomoc, bo kazda, nawet najmniejsza sie przydaje.

poradnik oczywiscie dla poczatkujacych, prosi powinni wiedziec jak grac.

Nie piszcie mi PM, nie zagladam tu.
z porzadnego forum zrobila sie moda na sukces, z mataha na czele.
i ten kto kasuje mi posty tez powinien moda stracic, tym bardziej ze niczym nie lamia regulaminu.

So mar 17, 2007 7:12 pm

Post Re: Quest mode. Jak grac by wygrac?
Ja bym dodał jeszcze że dobrym wyborem na questa jeśli nie potrafi sie choć trochę k-stylu tak jak ja jest dagger (zbierasz gobliny do kupy a potem biegasz dookoła nich bez żadnego rzucania się, dashów itp i je dźgasz najwięcej jak sie da - nie zdążą cię trafić a na szkielety jest trochę trudniej ale też się da jak trochę się poćwiczy =])i gdy lata się z i żeby przeładować broń przed wzięciem pick upa z amunicją bo się bardziej opłaca =]

So mar 17, 2007 8:34 pm

Jeszcze moge dodac skromnie od siebie dla zupelnie poczatkujacych ze gdy zdaży sie im zagrac na bossem to nalezy wziasc bronie z jak najwieksza iloscia amunicji, najlepiej 2x karabin lub nawet 2x smg i celowac w plecy wtedy najbardziej 'wchodza' trafienia ;]
mozna wygrac majac niebieskie hp na koniec ;]

SDT
http://img259.imageshack.us/my.php?image=obraz032fi2.jpg

So mar 17, 2007 8:49 pm

Wodzu napisał(a):
Jeszcze moge dodac skromnie od siebie dla zupelnie poczatkujacych ze gdy zdaży sie im zagrac na bossem to nalezy wziasc bronie z jak najwieksza iloscia amunicji, najlepiej 2x karabin lub nawet 2x smg i celowac w plecy wtedy najbardziej 'wchodza' trafienia ;]
mozna wygrac majac niebieskie hp na koniec ;]

Albo MG =] tylko ammo do nich radze zbierać od razu gdy skończy się 1 magazynek. + mała technika gratis Razz - szkielety najlepiej zebrać w 1 miejsce i biegać dookoła nich z MG (zwykle starczy 1 magazynek do ubicia wszystkich UWAGA:działa tylko na zwykłe szkielety nie stosować tego na zerki, shooterów itp) SMG nie polecam bo za szybko się ammo kończy i ma strasznie duży rozrzut co nie powinno przeszkadzać przy strzelaniu w taka kobyłę ale na te małe troche to przeszkadza :/ aha i należy najpierw ubić shamana bo jego spowolnienia czasem utrudniają grę (raz wskoczyłem pod młot i nie zdarzyłem odskoczyć bo mnie spowolnił a byłem ostatni żyjący Razz)

So mar 17, 2007 8:55 pm

hmm co MG jest?
btw
ja polecam revy na questy, powód:
nie trzeba miec dobrego AIMA po pełno NPCów wszędzie biega, revki są silne i szybkie, ammo całkiem dużo.
polecam też RL głównie na Mansion bo jest silne jak np. grupka mobów biega a jeden strzał z RL i dead...

So mar 17, 2007 8:59 pm

Hi† napisał(a):
hmm co MG jest?

MG to skrót od Machine Gun (nie karabin maszynowy bo w angielskim na karabin mówi sie Rifle chociaż Machine Rifle brzmi głupio raczej Assult Rifle) co po polsku oznacza CKM (Ciężki Karabin Maszynowy)

So mar 17, 2007 9:02 pm

Ja po prostu mówie rifle i mg.

NekroSnajper napisał(a):
[quote=&quot;Hi†&quot;]
hmm co MG jest?

MG to skrót od Machine Gun (nie karabin maszynowy bo w angielskim na karabin mówi sie Rifle chociaż Machine Rifle brzmi głupio raczej Assult Rifle) co po polsku oznacza CKM (Ciężki Karabin Maszynowy)[/quote]
To była ironia. żal.

I nie strzela się sprayem w grupki tylko z rla, nade'a lub bfa. Waste of ammo.

So mar 17, 2007 9:07 pm

A czemu nie?
CKM ma duży rozrzut przez co jak strzela sie z niego przez ok. 10 sekund daje to efekt jak by sie walnęlo z silniejszego RLa .

So mar 17, 2007 9:13 pm

Qn' napisał(a):
I nie strzela się sprayem w grupki tylko z rla, nade'a lub bfa. Waste of ammo.

Tak ale nie każdy ma WT aby udźwignąć i MG i RL Razz chodziło mi właśnie taką sytuację zresztą RL ma mało ammo i co chwila trzeba brać ammo a przy MG wystarczy 2 ammo dropy i już jest Full ammo Very Happy Właśnie za to lubię tę giwerę Razz szkoda tylko że jest tak mało tych MG :/ 3 normlane + 1 premium.

So mar 17, 2007 9:25 pm

dont spam plox. to ma byc poradnik a nie dyskusja.

Nie piszcie mi PM, nie zagladam tu.
z porzadnego forum zrobila sie moda na sukces, z mataha na czele.
i ten kto kasuje mi posty tez powinien moda stracic, tym bardziej ze niczym nie lamia regulaminu.

So mar 17, 2007 9:37 pm
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona